Softnews

Названо найпопулярніший мобільний додаток серед українців

AppStore

Нещодавно магазин AppStore опублікував оновлену статистику, назвавши найпопулярніший додаток серед українців. Результат виявився досить несподіваним: це навіть не месенджер Viber, як було раніше. Зрозуміло, така статистика не є вичерпною, тому що враховує тільки тих, хто використовує iPhone та iPad, але все одно вона досить показова.


Який додаток став найпопулярнішим в Україні

Згідно зі статистикою Apple App Store, найпопулярнішим додатком серед українських користувачів iPhone і iPad став оновлений Приват24, обійшовши месенджери і соціальні мережі, такі як TikTok. Мобільний додаток залишається в ТОП-5 протягом уже декількох тижнів, і також не поступається своїми позиціями і в маркеті Google Play для пристроїв на базі Android. За даними ПриватБанку, кількість нових користувачів зростає за рахунок того, що вводяться нові функції і сервіси. Також завдяки цьому зростає і обсяг транзакцій. Серед нових функцій, запущених недавно, слід зазначити сервіс, що дозволяє оплачувати проїзд в міському транспорті, запущений сьомого грудня в версії додатка для iOS.

Весь топ популярних програм виглядає таким чином:

Як ми писали раніше, ПриватБанк також запустив нову послугу, яка дозволяє оплатити потрібний вам товар прямо через месенджер Viber. Приватбанк надасть вам платіжну систему, за допомогою якої ви можете зробити транзакцію. Алгоритм використання послуги наступний:

  1. Поповніть свій рахунок в месенджері. Це можна зробити безпосередньо за допомогою Privat24.
  2. Виберіть чат-бот офіційного постачальника послуг або товарів. Ви можете визначити його по синій галочці, цей символ означає, що продавець надійний, а угода повністю безпечна.
  3. Перейдіть в меню чату і виберіть там потрібний товар або послугу.
  4. Перерахуйте кошти в меню оплати.

На даний момент послуга працює з такими системами, як Google Pay, Liqpay, FacebookPay і Apple Pay. Надалі вона почне працювати і з іншими платіжними системами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Готується нова версія Windows для слабких комп’ютерів

В минуле

Названо самое популярное мобильное приложение среди украинцев

В майбутнє

Також буде цікаво