Готується нова версія Windows для слабких комп’ютерів

Зараз на головній

В 2021 році Microsoft випустить спеціальну версію Windows для бюджетних комп’ютерів. Про це повідомляє видання Windows Latest.


Журналісти з’ясували, що операційна система для ПК з двома екранами – Windows 10X – матиме особливу версію, розраховану на слабкі комп’ютери. Дана система розроблялася під назвою Windows Lite, але в підсумку менеджери корпорації вирішили відмовитися від неї. ОС заснована на Windows Core OS, вона відрізняється від інших операційних систем Microsoft відсутністю меню «Пуск». Замість цього панель швидкого запуску додатків і сервісів буде знаходитися по центру робочого столу.

Також нова ОС має більш яскраве і контрастне оформлення інтерфейсу і деякі відмінності в плані дизайну. Windows 10X оптимізована під пристрої, що мають до чотирьох гігабайт оперативної пам’яті. Повідомляється, що в майбутньому операційна система буде підтримувати комп’ютери з більшою ємністю ОЗУ. Ймовірно, також вона отримає підтримку універсальних драйверів Windows.

Перші версії полегшеної ОС з’являться навесні 2021 року і матимуть підтримку тільки одного екрану. Потім Microsoft випустить операційну систему з підтримкою декількох робочих столів. Повідомляється, що Windows 10X буде завантажуватися «з коробки» на комп’ютери партнерів Microsoft, тобто встановити систему легально на інші ПК не вийде.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей