Vodafone

Vodafone пропонує 1 500 хвилин розмов за 25 гривень

ператор Vodafone – це не тільки дешеві тарифні плани, але й вигідні пропозиції для всіх абонентів. Наприклад, одна з таких акцій дозволяє вам вирішити, що ж для вас потрібніше – безліміт в мережі оператора або ж більша кількість дзвінків на всі українські номери. Доплативши невелику суму в двадцять п’ять гривень на місяць, ви тепер можете спокійно обміняти одне на інше, отримавши півтори тисячі хвилин розмов.


Акція «Безліч розмов»: які її умови?

Послуга «Безліч розмов», як називається ця акція, може бути підключена в декількох тарифних планах, причому в одних ви отримаєте сімсот хвилин дзвінків на інших операторів, а по-друге – вже півтори тисячі. Пропонуємо подивитися більш детально. У цих тарифних планах ви отримаєте сімсот хвилин в обмін на такі послуги:

  • Family Plus – ви міняєте безліміт на Vodafone і шістдесят хвилин на дзвінки іншим операторам.
  • Family зі спеціальними умовами – безліміт на номери оператора, 150 хвилин на інші номери, 30 хвилин за кордон.
  • Turbo – безліміт на внутрішні розмови і триста хвилин дзвінків на інших операторів.
  • SuperNet Start – безліміт в мережі, вісімдесят хвилин на інших операторів, тридцять хвилин за кордон.

Підключаючи «Безліч розмов» у тарифних планах SuperNet Pro і Unlim, ви можете обміняти пакет дзвінків з них на півтори тисячі дзвінків по Україні на номери будь-яких операторів. Вартість такого обміну в будь-якому випадку складе двадцять п’ять гривень на місяць.


Управляти послугою «Безліч розмов» дуже просто. Щоб обміняти хвилини, скористайтеся USSD-командою * 715 # і клавіша виклику. Щоб перевірити стан тарифу, введіть комбінацію * 101 * 4 #. Для того, щоб відключити послугу, введіть * 715 * 0 #. Ви можете підключити послугу в даних шести тарифних планах в будь-який момент, так само як і відмовитися від неї – теж.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новый сотовый оператор запустил самый дешевый тариф с интернетом и 200 минутами разговоров

В минуле

Vodafone предлагает 1500 минут разговоров за 25 гривен

В майбутнє

Також буде цікаво