Київстар

Київстар дарує безкоштовне ТБ власникам деяких телефонів

Нещодавно мобільний оператор компанія «Київстар» анонсував свою нову акцію. Починаючи з 16 грудня і аж до 15 січня наступного року будь-який власник певних смартфонів, який їх придбає, також отримає право на три місяці використання пакета «Сімейний» Київстар ТВ.


Які умови нової акції?

Умови акції прості: всі, хто придбає будь-яку з акційних моделей смартфона Xiaomi протягом місяця її дії, також отримають промокод, який дозволить безкоштовно протягом трьох місяців використовувати пакет «Сімейний» в Київстар ТВ.

У пакет послуг від Київстар «Сімейний» входять сто шістдесят два телеканали, а також онлайн-бібліотека з вісьмома тисячами серіалів і фільмів. Коли тримісячний промоперіод закінчиться, абонента автоматично переведуть на стандартні умови тарифного плану «Сімейний» – сто двадцять гривень за тридцять днів. При цьому у абонентів інших операторів послуга просто буде відключена. Також абоненти Київстар не платять за використання трафіку в рамках надання послуги.

Акційними моделями смартфонів є наступні:

  • Xiaomi Мі 10Т
  • Xiaomi Redmi Note 9
  • Xiaomi Redmi 7
  • Інші моделі.

З повним списком моделей можна ознайомитися на офіційному сайті оператора.

Як ми писали раніше, Київстар запустив важливу послугу – «Юрист онлайн». В її рамках всім користувачам будуть пропонуватися такі послуги, як юридичні консультації в податковому праві, а також сімейному і спадковому. Також вас проконсультують в тому, що стосується автомобілів, нерухомості, комунальних послуг, допоможуть підготувати документи – позови, заяви, договори, довіреності. Існує два варіанти підписки – «Юрист онлайн класичний» та «Юрист онлайн безлімітний». Перший варіант підписки включає в себе консультацію з трьох питань і підготовку трьох угод на місяць за тридцять гривень. Другий – підготовку до десяти правових документів і повністю безлімітні консультації за п’ятдесят гривень на місяць.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Privat24 дозволяє швидко і безкоштовно змінити постачальника газу

В минуле

Киевстар дарит бесплатное ТВ владельцам некоторых телефонов

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle