Vodafone

Vodafone пропонує 12 Гб інтернету за 5 гривень в день

Українці знають оператора Vodafone за його дешеві тарифні плани, і він залишається як і раніше вірним собі. Наприклад, в одному з кращих тарифів мобільного оператора ви можете платити лише п’ять гривень в день, отримуючи непоганий пакет в дванадцять гігабайтів інтернету. Що ж пропонує за таку суму другий за розміром оператор в нашій країні, що користується довірою більш ніж вісімнадцяти мільйонів абонентів? Що ж, давайте розберемося.


Пакет послуг в новому тарифному плані

Кожен тарифний план в першу чергу оцінюється по співвідношенню обсягу послуг, які в нього входять, а також абонентської плати, яку за них доводиться платити. Даний тарифний план включає в себе як відмінний інтернет-пакет, так і дзвінки. Ось що ви будете в ньому отримувати:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі Vodafone
  • Сто п’ятдесят хвилин дзвінків на інші українські номери
  • П’ятдесят хвилин дзвінків за кордон до Польщі, Німеччини, Італії та ще двадцять сім країн.
  • Дванадцять гігабайтів 4G \ 3G-інтернету в залежності від доступності мережі.
  • З послугою «Обмін хвилин» ви можете також отримати додаткові сто п’ятдесят хвилин, а з послугою Video Pass не тільки можливість отримати безлімітний трафік на найпопулярніші відеосервіси, але і чотири місяці користування YouTube Premium безкоштовно.

Тарифний план, про який йдеться мова, носить назву Vodafone SuperNet Pro. За цей досить приємний пакет послуг ви повинні будете платити досить невелику абонплату, всього сто п’ятдесят гривень на місяць. Перейти на даний тарифний план можна, перейшовши на офіційний сайті оператора, або ж звернувшись до фахівців з обслуговування клієнтів в одному з магазинів Vodafone.

Як ми писали раніше, Vodafone дозволив абонентам стежити один за одним. Це послуга «ЗнайДе». Щоб підключити послугу, вам спочатку потрібно відправити СМС на номер 7005. Текст СМС має виглядати так: ДОДАТИ (номер абонента) (ім’я для ідентифікації). Наприклад: ДОДАТИ 0501234567 Син. В імені можна використовувати літери кириличного і латинського алфавітів, знаки «тире», «+», «$», «@», «*», «_», «точка», цифри від 0 до 9. Потім абонент, якого ви хочете відслідковувати, отримає повідомлення з проханням дозволити відстежувати його. Щоб дозволити, він повинен відправити на номер 7003 повідомлення ТАК (номер вашого телефону). Щоб відмовитися, потрібно відправити аналогічне повідомлення, але зі словом НІ.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell решил дать возможность заработать своим абонентам

В минуле

Vodafone предлагает 12 Гб интернета за 5 гривен в день

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle