VodafoneНовини

Vodafone запустив безліміт на популярні сервіси та послуги за 4 гривні на день

Vodafone

Компанія Vodafone періодично оновлює свої тарифні плани, включаючи ті, які користуються величезною популярністю. При цьому його старі тарифи все так же залишаються актуальними. Наприклад, тарифний план, який включає в себе безліміт на всі популярні сервіси та послуги всього за чотири гривні в день!


Нові умови старого тарифного плану

Оновлені умови культового тарифного плану компанії Vodafone включають в себе наступний корисний пакет послуг:

  • Шість гігабайт високошвидкісного 4G \ 3G-інтернету.
  • Шістсот хвилин на дзвінки по Україні.
  • Video-Pass – безлімітний трафік на Youtube, Megogo, Netflix.
  • Social-Pass – безліміт на Instagram, Facebook, Pinterest, Twitter, LinkedIn, Snapchat, TikTok, Likee
  • Music-Pass – безліміт на такі музичні сервіси, як Apple Music, Deezer, YouTube Music, Google Play Music, SoundCloud, Shazam, Spotify.
  • Online-Pass – безлімітний месседжінг (текстові та графічні повідомлення) в Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger, Hangouts, WeChat, Skype, Zoom, Google Classroom, аудіо- та відеодзвінки в Zoom, Viber, WhatsApp, Skype, Skype for Business, Hangouts, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat, FaceTime.
    Game-Pass – безліміт в Twitch, App Store, Google Play, Steam, Discord.

Базовий пакет послуг коштує сто двадцять гривень на місяць. Тарифний план називається Joice. Щоб підключити його і користуватися всіма цими шикарними умовами, придбайте нову картку в офіційному магазині оператора.

Як ми писали раніше, Vodafone буде нараховувати абонентам безкоштовні тисячу хвилин і десять гігабайтів. Подарунок від мобільного оператора поширюється в першу чергу на медиків. Ті з лікарів, які вже отримали його навесні, під час першої хвилі, зараз отримають новий пакет гігабайтів і хвилин автоматично. Вікторія Рубан, начальник відділу зв’язків з громадськістю компанії Vodafone Україна, повідомляє, що головна мета даної акції – забезпечити для лікарів можливість завжди залишатися на зв’язку зі своїми пацієнтами. Послуги будуть нараховуватися медичним працівникам, які обслуговуються як на контрактній, так і на передплатної основі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell запустил безлимитный интернет за 1 гривну в день

В минуле

Vodafone запустил безлимит на популярные сервисы и услуги за 4 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікаво