Інші операториНовини

Новий мобільний оператор платить гроші своїм абонентам

Оператор

Мобільний оператор Lycamobile непогано зарекомендував себе під час епідемії, коли тисячам українців, які бажають повернутися додому, необхідно було встановити додаток «Дій вдома» на кордоні, а зв’язок не ловив, в той час як новий оператор відмінно приймав сигнал з іншого боку кордону. Окрилений цим успіхом, він продовжує спроби пробитися в «вищу лігу». Його візитна картка – дуже низькі ціни, які стали можливими завдяки унікальній бізнес-моделі як «віртуального оператора». Завдяки роботі в інтернеті Lycamobile може дозволити собі не витрачати гроші на оренду офісів і зарплати величезному штату співробітників. Однак у оператора також є і інші цікаві акції – наприклад, він платить гроші своїм абонентам.


Як отримати винагороду від Lycamobile?

Ви можете в рамках нової акції від Lycamobile залучити в мережу мобільного оператора друзів, близьких і просто знайомих, і отримати за кожного залученого вами нового абонента гроші на рахунок. Схожа програма є і в операторів «великої трійки», але вона не призначена для «простих смертних». Це партнерські тарифи, які оформляються для промоутерів і співробітників магазинів, які отримують бонуси за рахунок того, що вони продають сім-карти людям і активують їх. У Lycamobile ж акція доступна для всіх бажаючих. Реферальная система доступна на офіційному сайті оператора, за посиланням https://www.lycamobile.ua/uk/special-offers/refer-a-friend/.

Найдешевший тарифний план Lycamobile – «Все в одному XS» – пропонує двісті хвилин дзвінків на номери всіх українських операторів, включаючи стаціонарний зв’язок, тридцять СМС на інші мережі та триста хвилин дзвінків в мережі Lycamobile по всьому світу. В рамках даного тарифу ви будете платити тридцять гривень на місяць – це менше, ніж у багатьох «соціальних» тарифних планах великих операторів, при цьому послуг в ньому значно більше.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новая Почта закрывает часть отделений на время карантина

В минуле

Новый мобильный оператор платит деньги своим абонентам

В майбутнє

Також буде цікаво