Vodafone

Vodafone запустив новий тариф за 50 гривень на місяць

Vodafone запустив новий тарифний план, в якому ви можете платити лише п’ятдесят гривень на місяць. Правда, він призначений не для смартфонів, а в першу чергу для різних девайсів, таких, як смарт-годинники, модеми та планшети. Часто виникає потреба саме в таких тарифних планах, в тому числі для того, щоб пристрої могли нормально функціонувати. Що ж входить в даний тарифний план? Давайте з’ясуємо.


Пакет послуг для «розумних» девайсів

Девайсам потрібен доступ в інтернет, до пакету дзвінків і СМС-повідомлень, щоб мати можливість інформувати свого господаря про різні речі, наприклад, про необхідність поповнити рахунок. Іншим же пристроїв він необхідний, щоб банально виконувати свою функцію. Який же пакет послуг входить в спеціальний тарифний план?

  • П’ятсот мегабайт мобільного інтернету.
  • П’ятдесят хвилин дзвінків в мережі оператора Vodafone в місяць.
  • СМС за три гривні штука.

Абонентська плата в цьому тарифному плані становить п’ятдесят гривень на місяць. Це стосується «Vodafone Device S», призначеного для смарт-годинників, дитячих годинників, сигналізацій та аналогічних пристроїв. У цій лінійці тарифних планів також є план «Vodafone Device M» для планшетів, що включає вже десять гігабайтів інтернету, а також «Vodafone Device L» для модемів і роутерів з пакетом інтернету в вісімнадцять гігабайтів.

Для смартфонів добре підійдуть інші тарифні плани Vodafone, наприклад, SuperNet Unlim. За ціною, яка в перерахунку на дні – менше, ніж вартість чашки кави, ви можете отримати наступні послуги:

  • Повний безліміт 4G \ 3G-інтернету
  • Повністю безлімітні розмови всередині мережі Vodafone.
  • Двісті хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні
  • Тридцять хвилин для дзвінків за кордон (детальний список країн можна подивитися на офіційному сайті оператора).
  • Можливість обміняти дані хвилини на додаткові 100 хвилин дзвінків по Україні з послугою «Обмін хвилин».
  • П’ятдесят СМС-повідомлень на всі українські номери.

Ціна в такому тарифі становить двісті тридцять вісім гривень на місяць, що дійсно досить вигідно з урахуванням безлімітного інтернету та інших корисних послуг.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell запустил лучший тариф для гаджетов

В минуле

Vodafone запустил новый тариф за 50 гривен в месяц

В майбутнє

Також буде цікаво