Київстар

Київстар дозволив стежити за іншими абонентами

Якщо ви переживаєте за своїх рідних і близьких і хочете завжди знати, де вони, то вам може стати в нагоді нова послуга від Київстар. Вона називається «Маячок» та дозволяє вам стежити за іншими абонентами – зрозуміло, з їхньої на те згоди.


Як підключити послугу і користуватися нею?

Якщо ви хочете підключити послугу «Маячок» для стеження за умовним номером 097-111-22-33, то ви для підключення необхідно ввести комбінацію такого виду: * 147 * 1 * 4 * 380971112233 #. Механізм, думаємо, зрозумілий, на місце нашого умовного номера потрібно вставити номер абонента саме в такому форматі, який ми вказали. Абонент, чий номер ви вказали, потім отримає СМС-повідомлення, в якому повинен підтвердити, що дозволяє вам стежити за ним.

Після того, як послуга буде підключена, ви можете дізнатися місце розташування вашого абонента, ввівши комбінацію: * 147 * 1 * 1 * 380971112233 #. Це можна зробити і за допомогою стаціонарної версії додатка. Ви отримаєте відповідь на телефон в форматі СМС-повідомлення. Вартість визначення номера становить дві гривні. Зателефонувавши за номером 477 * 78, ви можете підключити пакет з чотирьох запитів, в якому кожен буде коштувати всього п’ятдесят три копійки.

Є ще кілька корисних комбінацій, які вам знадобляться для управління послугою. Наприклад, за допомогою комбінації * 147 * 1 * 3 # можна дізнатися список абонентів, за якими ви можете стежити. Відключити ж контроль за місцем розташування даного номера можна за допомогою команди * 147 * 1 * 5 * номер #.

Як ми писали раніше, цієї осені Київстар порадував своїх абонентів, оновивши умови ряду тарифних планів. У їх число входить, наприклад, новий безлімітний тариф за все за сім гривень в день, який зможуть підключити будь-які абоненти в нашій країні. Даний тарифний план складно віднести до дешевих, але все ж він досить вигідний. Ось що ви отримуєте за відповідну суму в рамках стандартного пакету послуг: повністю безлімітні дзвінки в мережі Київстар, сто вісімдесят для дзвінків на інші напрямки по Україні і для міжнародних дзвінків, повний безліміт мобільного інтернету, можливість без додаткової плати користуватися сервісами «Київстар ТВ» з пакетом «Легкий», Star Guard Lite і Mobile ID. Тарифний план називається «Smart +» і представляє з себе оновлену версію старого тарифного плану «Безлім +».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил новый тариф за 50 гривен в месяц

В минуле

Киевстар разрешил следить за другими абонентами

В майбутнє

Також буде цікаво