Бізнес та акції

Укрпошта знизила ціни на деякі послуги

Обговорення

Як в своєму Facebook повідомив Ігор Смілянський, генеральний директор «Укрпошти», компанія знизила ціни на ряд послуг. В першу чергу це стосується відсоткової комісії за переказ грошей з однієї банківської картки на іншу. Аж до кінця 2020 року платити її не потрібно, вам достатньо обмежитися фіксованою вартістю самого перекладу.


Як було раніше і як буде зараз

Як пояснює Смілянський, раніше, якщо ви, наприклад, переводили родичам 14 999 гривень, то вам було необхідно заплатити п’ять гривень тарифу плюс один відсоток від суми переказу. Таким чином, загальна комісія за такий переклад становила сто п’ятдесят п’ять гривень. Зараз же аж до Нового року скасовується процентна комісія. Таким чином ви економите 150 гривень, і платите тільки п’ять гривень за сам переклад.

Як ми писали раніше, представники компанії «Укрпошта» заявили про кардинальну зміну режиму роботи підприємства на час карантину. Тепер самі навантажені відділення почнуть працювати без вихідних і перерв.

Дану інформацію представили співробітники Міністерства інфраструктури України. За словами прес-служби організації, «Укрпошта» буде дотримуватися нових правил роботи під час карантину і пандемії. Якщо раніше відділення були відкриті в усі дні, крім вихідних, то тепер більшість представництв організації стануть працювати кожен день. Зміни торкнуться 250 відділень з числа самих навантажених відвідувачами, новий графік затверджений з 1 числа нинішнього місяця. Триватиме такий режим до кінця карантину, після чого буде переглянутий в залежності від рішення керівників.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Дзвонять і включають довгі гудки: що це і як з цим боротися

В минуле

Укрпочта снизила цены на некоторые услуги

В майбутнє

Також буде цікаво