Дзвонять і включають довгі гудки: що це і як з цим боротися

Зараз на головній

Останнім часом політика дзвінків з незнайомих номерів змінюється: якщо раніше дзвонили і включали автовідповідач або ж оператор нам щось пропонував, то зараз часто буває так, що після того як взяли трубку то чуємо довгі гудки.


Ніби не вам дзвонять, а ви. Або ж навіть нахабно кажуть «Цей дзвінок важливий для нас, будь ласка почекайте»

Хто цим займається

Це такий новий прийом холодних дзвінків. Суть його в тому, що якійсь компанії потрібно продати товар або послугу і вони замовляють так звані холодні дзвінки.

Береться база номерів і починається прозвон. Якщо дзвонить живий оператор, то людина відповідає, відразу розуміє і припиняє розмову. А ось з ситуацією з довгими гудками – психологічний прийом.

Людина, яка чує довгі гудки може відразу натиснути кнопку скидання, а може терпляче чекати, коли їй хтось відповість.

І якщо вона чекає, то з великою ймовірністю продовжить подальшу розмову. Як би потрапляє до цих спамерів вже «готовою».

А вони тим самим економлять свої ресурси і збільшують конверсію з продажу свого товару / послуги. Хитро? Так, особливо літні люди звикли все правильно робити: раз гудки йдуть, значить їм дадуть відповідь …

Як боротися

Якщо ви при відповіді на вхідний дзвінок почули гудки, музику або автовідповідач, то відразу кладіть трубку. Але якщо ви вирішили почекати хто вам відповість, то першим ділом запитаєте юридичні дані організації (ІПН). І з цими даними можна вже сміливо скаржитися в АМКУ.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей