Статті

Що таке Clubhouse. Як туди потрапити і де взяти інвайт безкоштовно

Clubhouse

Той, хто користується інтернетом, напевно чув про Clubhouse – зараз про нього віщають з кожної праски. Це нова соціальна мережа з закритим доступом, спілкуватися в якій можна виключно за допомогою голосових повідомлень.


Чому вона так популярна, що там взагалі відбувається і як отримати інвайт в Клабхаус абсолютно безкоштовно? Читайте до кінця і все дізнаєтеся.

Clubhouse: що це і як туди потрапити

Причина хайпу навколо соцмережі лежить на поверхні – вона доступна обмеженому колу людей. Clubhouse був запущений навесні 2020 року і спочатку туди запросили всього кілька тисяч користувачів. Серед них було чимало знаменитостей: музиканти, бізнесмени, політики, спортсмени та інші медійні обличчя. Такий підхід розробників швидко приніс результат. Багато хто любить відчувати себе особливими, а що в 2021 році може бути крутіше доступу до «елітної» соцмережі?

У Клабхаус потрапляють тільки на запрошення – кожен зареєстрований користувач може запросити двох нових. Доступ до програми в майбутньому може стати відкритим, але поки що офіційної інформації про це немає. Ситуацією активно користуються бариги, які торгують інвайтами на OLX і інших майданчиках за шалені гроші (прайс доходить до 15 тисяч гривень).

Як виглядає Клубхаус зсередини? Спілкуватися там можна тільки за допомогою Войс – ніяких текстових повідомлень. Розмови відбуваються в закритих кімнатах, які створюють самі користувачі. Вони запрошують учасників, а також розглядають заявки на вступ від бажаючих приєднатися до дискурсу. Кімнати найчастіше замислюються як тематичні – десь обговорюють політику, в іншому місці на порядку денному стоять кіберспорт або IT-технології. Однак, як це зазвичай буває з живою бесідою, вона може перейти в абсолютно будь-яке русло. В цілому, спілкування в соцмережі нагадує радіо або підкасти, де кілька людей одночасно розмовляють, а інші слухають.

Одна з головних принад Clubhouse – спонтанні і, як то кажуть, «лампові» розмови. До того ж, в ньому можна легко наштовхнутися на якусь відому особистість. Наприклад в соцмережі помічений Ілон Маск, недавно він запросив на діалог Володимира Путіна, в черговий раз нагнавши хайпу навколо Clubhouse.

Якщо ви хочете приєднатися до обраних і вже готові відвалити купу бабла за запрошення – не поспішайте. Є спосіб потрапити в Clubhouse абсолютно безкоштовно.

Clubhouse зараз доступний тільки на iOS. Ймовірно, незабаром додаток з’явиться і на Android, але поки що користуватися соцмережею можуть виключно власники техніки Apple.

Як отримати інвайт в Clubhouse

  1. Для початку слід забронювати свій нікнейм. Фішка в тому, що навіть без інвайта ви можете завантажити додаток і пройти процедуру реєстрації, щоб потім не залишитися без звичного ніка.
  2. Найпростіший спосіб отримати інвайт, не випрошуючи його у знайомих – вступити в цю Telegram-групу . У ній учасники, які вже користуються додатком, роздають інвайт Clubhouse в порядку черги. Алгоритм простий: користувач приходить, отримує запрошення, і передає два своїх інвайта наступним учасникам. Такий собі імпровізований ланцюг, група, власне так і називається – The Chain.
  3. Відразу рекомендуємо відключити оповіщення, тому що учасники там спамлять як дикі, випрошуючи інвайт позачергово. Ми так робити не будемо. Як тільки додались, відразу вставайте в ланцюжок на запрошення. Для цього потрібно заповнити Google-форму по цьому посиланню .
  4. Черга рухається в режимі онлайн. Щоб не втратити місце, потрібно кожні 10 хвилин заходити ось сюди , вводити свій нікнейм Telegram і натискати кнопку I Am Online.

Тепер вам залишиться тільки регулярно підтверджувати онлайн і чекати звісточку в Телеграм від незнайомця. Враховуйте, що інвайт можна відправити тільки контакту з телефонної книги, тому не варто турбуватися, якщо він попросить ваш номер першим же повідомленням.

Інформація про отриманому інвайт приходить на телефон у вигляді СМС. Зазвичай весь процес, з урахуванням очікування в черзі, триває пару годин. Нам запрошення надіслали через півтори години після вступу в групу.

Після реєстрації в Clubhouse ви отримаєте два інвайта, які можна буде віддати друзям або людям з Telegram-групи. Останнє ніхто не перевіряє, але якщо ви вирішили вчинити по-совісті, ось посилання на документ з ніками людей, які чекають в черзі.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Смартфони Samsung отримали велике оновлення

В минуле

Чекайте 30 днів: термінал ПриватБанку “з’їв” гроші клієнта

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle