Для чого потрібно періодично відключати інтернет на смартфоні

Зараз на головній

Зараз смартфон є тим пристроєм, який є майже у кожної людини. Це й не дивно. Якщо раніше телефон був пристроєм, з якого можна лише дзвонити, то тепер це гаджет, що відкриває величезний світ можливостей. Він допомагає людині, як виконувати необхідні звичні справи (робити замовлення з онлайн магазинів, замовляти таксі, відправляти будь-які документи по електронній пошті і т.д.), так і служить пристроєм, який відповідає за дозвілля людини (музика, ігри, фільми, соціальні мережі).


Можна сказати, що тепер смартфон несе більшу цінність, ніж це було деякий час назад. У зв’язку з цим людина, стала більш дбайливо ставитися до свого пристрою. Власник починає оптимізувати свій гаджет, таким чином, щоб він прослужив якомога довше.

Часто користувачі замислюються над питанням, а чи варто вимикати інтернет на смартфоні в ті моменти, коли він не потрібен або в ньому немає необхідності? В цьому і розберемося в сьогоднішній статті.

Чому ж варто періодично вимикати інтернет?

1. Економія заряду батареї

Мало хто знає, що смартфон здатний самостійно працювати з мережевим трафіком. Навіть якщо людина не користується програмою в даний момент часу, то вона може в фоновому режимі використовувати мобільний інтернет. Це необхідно для оновлення ПЗ, синхронізації файлів і отримання push-повідомлень на ваш телефон.

Використання мобільного інтернету збільшує швидкість витрати заряду вашого смартфона. Особливо помітним буде швидка розрядка тих пристроїв, у яких невелика ємність самого акумулятора. Час життя батареї скорочується, як правило на 30%. На наш погляд, це є істотним приводом для того, щоб періодично вимикати інтернет. Якщо ж не хочете пропустити якесь важливе push-повідомлення (повідомлення з соціальної мережі), але при цьому бажаєте зберегти дорогоцінні відсотки заряду, то варто відключити “передачу даних” і включити Wi-Fi, використання якого споживає енергії значно менше.

Більш серйозною проблемою, яка може виникнути через якийсь проміжок часу (якщо зовсім не вимикати інтернет) – істотне зменшення ємності акумулятора. Оскільки мережевий трафік буде споживати більше енергії, відповідно частіше доведеться заряджати смартфон і тим швидше буде набігати кількість циклів і в результаті акумулятор швидше “помре”. Ми вважаємо це також величезною проблемою, бо власнику доведеться купувати новий акумулятор, що може вдарити по гаманцю. Також є проблемою те, що на пошук підходящої батареї для пристрою може знадобитися певна кількість часу (залежить від моделі смартфона).

2. Економія трафіку.

Даний пункт відноситься до тих користувачам, у яких існують певні межі використання мобільного інтернету (обмежений пакет інтернету, наприклад 5 ГБ в місяць). Хочеться попередити їх, що недостатня увага до функції “передача даних” може суттєво вдарити по гаманцю.

Деякі додатки (особливо ігри) можуть завантажувати величезні патчі (оновлення), використовуючи ваші дорогоцінні МБ або навіть ГБ, які, можливо, були призначені не для даних цілей. В результаті чого, доведеться докуповувати додаткові пакети інтернету за певну плату. На наш погляд, це є істотним приводом стежити за мобільним трафіком.

Підводячи підсумок, хочеться сказати, що все-таки варто іноді (хоча б на ніч) відключати мобільний інтернет, щоб зберегти ємність акумулятора і пакет інтернету на смартфоні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей