Vodafone

Vodafone запустив безлімітний тариф за 7 гривень на день

Найчастіше багатьом людям не вистачає навіть великого пакета гігабайтів – наприклад, двадцять гігабайтів на місяць. Це, наприклад, ті, у кого немає кабельного інтернету, і доводиться обходитися мобільним, наприклад, роздаючи wi-fi з нього на ноутбук або комп’ютер. Саме для таких людей є безлімітні тарифи, в тому числі досить дешеві, наприклад, від Vodafone, в якому ви можете отримати повністю безлімітний інтернет всього за сім гривень в день.


Скільки коштує безлімітний інтернет?

Один з найновіших безлімітних тарифів другого мобільного оператора в нашій країні включає в себе повний безліміт 4G \ 3G-інтернету і повністю безлімітні розмови всередині мережі Vodafone. На номери інших операторів по Україні надається двісті хвилин, а для дзвінків за кордон – тридцять (детальний список країн можна подивитися на офіційному сайті оператора). Якщо ви не дзвоните за кордон, то можете обміняти ці хвилини на додаткові 100 хвилин дзвінків по Україні з послугою «Обмін хвилин». Також в пакет послуг входять п’ятдесят СМС на всі українські номери.

Даний тарифний план називається Vodafone SuperNet Unlim. Платити в його рамках ви будете 230 гривень в місяць. Для того, щоб перейти на даний тарифний план, ви можете перейти на сайт оператора і вибрати кнопку «Перейти на тариф SuperNet Unlim», або ж просто придбати нову сім-карту у відповідному магазині. Оскільки операторський місяць становить в цьому тарифі тридцять днів, то в перерахунку на добу ви платите сім гривень шістдесят копійок.

Як ми писали раніше, оператор Vodafone Україна планує знову нарахувати по десять гігабайтів інтернету і тисячі хвилин на розмови по всій Україні деяким своїм абонентам – в першу чергу практикуючим лікарям. Про це прес-служба компанії повідомила днями. Безкоштовні гігабайти і хвилини будуть нараховуватися всім абонентам Vodafone, що є лікарями, незалежно від того, обслуговуються вони за контрактом або, як більшість українців, за передоплатою. Ті, хто навесні вже отримав цей пакет, зараз отримають його безкоштовно. Ті ж медпрацівники, які недавно стали абонентами оператора або почали практику, повинні пройти невелику процедуру реєстрації:

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Фахівець розповів, яку вигоду можна отримати зі старого телефону

В минуле

Vodafone запустил безлимитный тариф за 7 гривен в день

В майбутнє

Також буде цікаво