Hardnews

Фахівець розповів, яку вигоду можна отримати зі старого телефону

кіно на смартфоні

Не варто поспішати прощатися зі старим смартфоном, при мінімальному необхідному функціонал він може стати в нагоді в побуті. У старого смартфона є безліч застосувань, розповів виданню GSMinfo співзасновник компанії Slaxico Ігор Толуб’як.


Старий телефон можна використовувати в якості навігатора для автомобіля або в якості відеореєстратора, системи відеоспостереження \ відеоняні. Також гаджет можна переробити під портативний телевізор“, – відзначає експерт.

Крім того, смартфон можна використовувати і в якості пульта для телевізора. У кожного стрімінгового сервісу є власний додаток, завантажте його на старий пристрій, прив’яжіть свій обліковий запис і використовуйте телефон для управління телевізором, – рекомендує він.

Є один варіант використання смартфона – зробити з нього музичну колонку або будильник, додає Толуб’як.

“Якщо ви все ж вирішили продати старий смартфон, то раджу переглянути інтернет-сервіси для продажу речей, попередньо вивчивши ідентичні оголошення, а потім вигідно продати гаджет”, – уклав експерт.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Встановлено новий рекорд швидкості 5G

В минуле

Vodafone запустив безлімітний тариф за 7 гривень на день

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle