Новини

3D Touch більше не буде, чому Apple відмовляється від технології

Обговорення
3D Touch

Відповідно до нового звіту DigiTimes, компанія Apple видалить функцію 3D Touch з усіх моделей смартфонів лінійки iPhone 11. Відзначимо, що видання досить часто пророкувало подальші кроки Apple.


За останній рік кілька аналітиків припускали, що Гігант із Купертіно планує ліквідувати 3D Touch в своїх смартфонах. Вперше функція, що розпізнає силу натискання на екран, з’явилася в 2015 році в iPhone 6s. Революційна технологія мала великий потенціал, але так і не отримала широкого розповсюдження. Це пов’язано з тим, що функція 3D Touch працює не явно і дізнатися про неї пересічному власнику iPhone не так просто.

 

post image
Робота функції 3D Touch

Чому Apple відмовляєтеся від 3D Touch

Щоб зрозуміти причини такого рішення, треба глянути трішки назад. Нагадаємо, що незважаючи на те, що в iPhone XS і iPhone XS Max технологія 3D Touch присутня, в iPhone XR даної можливості вже немає. Таке рішення пояснили здешевленням виробництва «бюджетної» версії iPhone 2018 року. Проте, в коді iOS 13 були посилання на нові функції, які замінять роботу з чутливим екраном в майбутньому.

Сама Apple поки офіційно не підтвердила інформацію про те, що видалить функцію 3D Touch в своїх майбутніх смартфонах, але вірогідність такого ходу подій дуже велика.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Hisense U9e: телевізор з двома дисплеями і рекордною контрасністю

В минуле

Samsung Galaxy Tab S6: флагман із плоті і крові з подвійною камерою

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.