Новини

3D Touch більше не буде, чому Apple відмовляється від технології

Відповідно до нового звіту DigiTimes, компанія Apple видалить функцію 3D Touch з усіх моделей смартфонів лінійки iPhone 11. Відзначимо, що видання досить часто пророкувало подальші кроки Apple.

За останній рік кілька аналітиків припускали, що Гігант із Купертіно планує ліквідувати 3D Touch в своїх смартфонах. Вперше функція, що розпізнає силу натискання на екран, з’явилася в 2015 році в iPhone 6s. Революційна технологія мала великий потенціал, але так і не отримала широкого розповсюдження. Це пов’язано з тим, що функція 3D Touch працює не явно і дізнатися про неї пересічному власнику iPhone не так просто.

 

[image lightbox=”1″ caption=”Робота функції 3D Touch”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/3D-Touch-1.jpg[/image]

Чому Apple відмовляєтеся від 3D Touch

Щоб зрозуміти причини такого рішення, треба глянути трішки назад. Нагадаємо, що незважаючи на те, що в iPhone XS і iPhone XS Max технологія 3D Touch присутня, в iPhone XR даної можливості вже немає. Таке рішення пояснили здешевленням виробництва «бюджетної» версії iPhone 2018 року. Проте, в коді iOS 13 були посилання на нові функції, які замінять роботу з чутливим екраном в майбутньому.

Сама Apple поки офіційно не підтвердила інформацію про те, що видалить функцію 3D Touch в своїх майбутніх смартфонах, але вірогідність такого ходу подій дуже велика.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button