Vodafone

Vodafone зробив месенджери і Youtube безкоштовними, але треба поквапитися

Vodafone останнім часом радує абонентів не тільки дешевими тарифами, але й приємними акціями. Наприклад, зараз він зробив месенджери і YouTube повністю безкоштовними. Послуги Online Pass і Video Pass, в рамках яких дані популярні сервіси не тарифікуються і не враховуються в ліміті трафіку, на час акції, продовженої до середини січня наступного року, стали ще й повністю безкоштовними для абонентів.


Які послуги і сервіси входять в дану акцію?

Послуга Vodafone Video Pass, яка дозволяє отримати повний безліміт на такі популярні відеохостинги і розважальні сервіси, як Ютуб, Мегого та Нетфлікс. Варто відзначити, що до вартості послуги не входить вартість підписок на самі ці сайти – тільки безлімітний трафік на них, який дозволить вам не витрачати дорогоцінні гігабайти. Звичайна ціна послуги – п’ятдесят гривень на місяць, зараз вона є безкоштовною.

Що стосується послуги Vodafone Online Pass, то в її рамках ви отримуєте право на нетарифіковане використання найпопулярніших сервісів для спілкування. Це, наприклад, Viber, Telegram, WhatsApp, Hangouts, WeChat, Skype, Zoom, Google Classroom. Також не будуть тарифікуватися відео- і аудіозвонкі в додатках Zoom, Viber, WhatsApp, Skype, Skype for business, Hangouts, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat, FaceTime. Скористатися цією пропозицією можуть абоненти таких тарифних планів передоплати, як Red Extra XS, Device M, Device L, Light +, RED XS +, 4G Smart XS, 4G Smart S, 4G Smart M, Partner, Red Extra XS 2, SuperNet Start, Pro, Pro +, Turbo, SuperNet Unlim, Turbo 2019, Unlim 3G, Unlim 3G Plus, а також контрактних тарифних планів Red S, M, L. Умова активації акційної пропозиції – підключення та оплата основного пакета послуг в рамках тарифного плану.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив відмінний тарифний план Vodafone SuperNet Turbo. Всього за сто гривень у його рамках ви отримуєте двадцять гігабайтів високошвидкісного 3G \ 4G-інтернету (в залежності від того, наскільки добре ловить мережа там, де ви знаходитесь), сімсот хвилин дзвінків на будь-яких операторів і можливість підключити півтори тисячі хвилин в рамках послуги «Більше розмов».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

OnePlus 9 вперше можна побачити на фото

В минуле

Vodafone сделал мессенджеры и Youtube бесплатными, но нужно поторопиться

В майбутнє

Також буде цікаво