Hardnews

В Україні роздають безкоштовно останню доступну Sony PlayStation

В Україні безкоштовно роздають останню доступну Sony PlayStation. Кожна з цих приставок – ціла епоха, з якою пов’язано безліч приємних спогадів у кожного з нас. Пам’ятайте дев’яності-початок нульових і першу «Соні» в комп’ютерних клубах? Ті, у кого вона була вдома, ставали об’єктом заздрощів для всіх однокласників. Потім настала черга другої, а з після неї – революційної третьої. Скоро вийде вже п’ята, і про неї відомо вже все, як ексклюзивні ігри, так і дизайн і навіть ціна. Незважаючи на це, все ще залишається актуальною і консоль попереднього покоління, тобто PlayStation 4.


Акція для наших читачів!

Sony PlayStation 4 Pro, що вийшла чотири роки тому, в 2016, стала унікальною і найкращою приставкою, визнаним хітом продажів. На ній вийшло безліч приголомшливих ігор, які стали ще більш реалістичними і видовищними завдяки ультрависокому розширенню в 4К. І як раз її ми вирішили розіграти для всіх своїх читачів в рамках акції.

Поспішайте – розіграш вже скоро закінчиться. Акція діє до сімнадцятого числа, а вже на наступний день ми підведемо її підсумки і визначимо, кому ж дістанеться ексклюзивна приставка від GSMinfo. Виконувати ніяких складних дій для цього не потрібно. Ось все, що ви повинні зробити, щоб стати учасником чудової акції:

  • Підпишіться на наш канал на Youtube.
  • Підпишіться на нас у Google News.
  • Залиште свою адресу електронної пошти за посиланням.

Навіть якщо ви не виграєте консоль, не сумуйте – ми проводимо ще величезну кількість найрізноманітніших розіграшів, і за підсумками хоч якогось з них вам обов’язково посміхнеться удача! Але ми бажаємо вам її зараз. Саме ви, людина, що читає зараз цей текст, можете стати власником нової консолі. Це наш подарунок для вас за те, що залишаєтеся з нами і читаєте нас!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone сделал мессенджеры и Youtube бесплатными, но нужно поторопиться

В минуле

В Украине раздают бесплатно последнюю доступную Sony PlayStation

В майбутнє

Також буде цікаво