Hardnews

Розкрито найпопулярнішого виробника смартфонів серед українців

Обговорення
Realme 6

Нещодавнє дослідження, проведене в липні-вересні міжнародною дослідницькою компанією Canalys, назвало п’ять найпопулярніших виробників смартфонів серед українців. Результати виявилися досить цікавими.


Чиї смартфони українці люблять найбільше?

Лідер ринку в нашій країні не змінюється вже кілька років. П’ятірку найпопулярніших марок займає Xiaomi з величезною часткою – сорок відсотків. Вважається, що це в першу чергу заслуга серії Redmi. Поставки смартфонів цього виробника зросли майже в шість разів. П’яте ж місце зайняла, раптово, компанія Oppo, її ринкова частка склала чотири відсотки. Четверте місце у смартфонів компанії ZTE, третє – у Huawei. На другому місці, поступаючись тільки Сяомі, опинився єдиний виробник смартфонів в цьому топі, який походить не з Китаю – Samsung. При цьому, правда, поставки в Україну смартфонів цього виробника дещо скоротилися – на шість відсотків. Поставки Huawei скоротилися майже на чверть, або, якщо бути точним, на двадцять два відсотки. Швидше за все, це пов’язано з санкціями, введеними США проти цієї компанії.

При цьому за іншими дослідженнями, проведеними Euromonitor International, лідером продажів в нашій країні виявився як раз Samsung. У поточному році йому вдалося збільшити попит українців на свою продукцію завдяки виходу моделі Galaxy A, більш доступної в порівнянні з торішніми преміальними моделями Galaxy S і Note.

Обидва дослідження вказують, що зростання покупок телефонів українцями забезпечується виключно смартфонами, старі кнопкові пристрої стали вже рідкістю. Також жителі нашої країни замінюють старі телефони більш дорогими, очікуючи, що вони замінять їм кілька гаджетів.

Спаду ринку мобільних пристроїв в Україні не очікується. Популярність продуктів Apple зростає, хоча, як бачимо, в топ призерів «яблучна» техніка не потрапила. Згідно з попередніми підрахунками, в роздробі за підсумками поточного року буде продано 6,68 тисяч телефонів на загальну суму в 47,3 мільйона гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Україні затвердили план запуску 5G: відомі точні терміни

В минуле

Київстар запустив нову послугу, яка потрібна всім українцям

В майбутнє

Також буде цікаво