Київстар

Київстар запустив нову послугу, яка потрібна всім українцям

Обговорення
Київстар

Київстар запустив нову послугу, яка потрібна всім українцям, які бажають, щоб їх смартфон працював як треба. Вона здійснює безліч функцій, що підвищують працездатність і безпеку вашої техніки.


Що входить в нову послугу від Київстар?

Сервіс, запущений компанією Київстар, називається Star Guard my. Він дозволить вам захистити як свій смартфон, так і гаджети всіх членів вашої родини. Функціонал Star Guard my включає в себе:

  • Захист вашого смартфона або планшета від усіх видів вірусів.
  • Можливість очистити пам’ять вашого гаджета від непотрібної сміттєвої інформації, що утрудняє його роботу, через що він починає підвисати.
  • Перевірку безпеки Wi-Fi з’єднання, до якого ви підключені.
  • Економію заряду батареї.

Для того, щоб скористатися Star Guard my, вам потрібно спочатку підключити цю послугу за допомогою простого USSD-коду * 588 * 2 #. Після цього скачайте програму на свій смартфон з допомогою магазину Apple Store або Google Play (сама по собі вона безкоштовна) і встановіть необхідні налаштування. Всього сервіс може працювати на трьох пристроях. Послуга коштує вісім гривень на місяць.

Відзначимо, що з 19 листопада всі абоненти, які обслуговуються на основі тарифних планів передоплати, можуть протягом перших семи днів з моменту підключення послуги користуватися нею безкоштовно. Абоненти контрактної ж форми обслуговування отримують право на цілий місяць безкоштовного обслуговування. Ті абоненти, які підключили послугу аж до 18-го листопада включно, будуть користуватися попередніми умовами пільгового періоду.

Також, як ми писали раніше, Київстар дарує безлімітний інтернет деяким абонентам. Умови даної акції досить прості – ви повинні придбати в магазинах роздрібної мережі оператора акційний 4G-смартфон. Причому в акції участь беруть всі користувачі, де б вони не набули телефон – як в магазині так і онлайн. Список акційних смартфонів ви можете уточнити на сайті https://shop.kyivstar.ua/unlim4g. Якщо придбати їх в магазині, то ваша акційна пропозиція буде оформлена прямо за місцем покупки. У разі онлайнової покупки ви отримаєте свій безлімітний інтернет на протязі двох тижнів. Якщо безлімітний 4G-інтернет і так входить в ваш тарифний план, то можна оформити безліміт на будь-який інший номер Київстар. Діяти цей безліміт буде протягом трьох місяців.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито найпопулярнішого виробника смартфонів серед українців

В минуле

Банкомат “ПриватБанку” не надав клієнту гроші, але з рахунку списав

В майбутнє

Також буде цікаво