Бізнес та акції

Банкомат “ПриватБанку” не надав клієнту гроші, але з рахунку списав

Великий український банк «ПриватБанк» знову потрапив під приціл уваги громадськості через неприємну ситуацію з клієнтом. Користувач спробував зняти гроші з картки через банкомат, але кошти не отримав, в той час як вони списалися з його рахунку.


Як завжди буває в таких випадках, клієнт відразу ж відправився на офіційний портал НБУ для публікації скарги. У ній він описав свою історію. За словами потерпілого, ситуація була типова – він підійшов з карткою до банкомату, щоб зняти кошти. Набравши потрібну суму, чоловік активував опцію видачі готівки, але гроші не з’явилися. Відразу ж після цього клієнт зателефонував на гарячу лінію банку, де оператор зазначила, що бачить помилку і зафіксувала факт невидачі засобів. Попросила передзвонити через годину. У цей момент чоловік перевірив баланс карти і побачив, що гроші насправді списалися, але не були видані. Через деякий час на його телефон прийшла СМС, яке сповістила його про скасування видачі коштів. Як зауважив потерпілий, ситуація не була вирішена протягом чотирьох днів, тому він вирішив залишити скаргу на сайті НБУ.

Відразу ж на його запит відповів представник «ПриватБанку». Він написав, що інформація перевіряється, і за вказаним клієнтом телефоном подзвонить фахівець, який проблему вирішить.

На жаль, це далеко не перша новина про проблеми у «ПриватБанку». Деякі клієнти скаржаться на помилки в додатку, інші – на блокування переказів без конкретних причин. Відразу ж на подібні запити відповідають представники підприємства, які намагаються вирішити проблеми найближчим часом.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button