Бізнес та акції

Банкомат “ПриватБанку” не надав клієнту гроші, але з рахунку списав

Приватбанк

Великий український банк «ПриватБанк» знову потрапив під приціл уваги громадськості через неприємну ситуацію з клієнтом. Користувач спробував зняти гроші з картки через банкомат, але кошти не отримав, в той час як вони списалися з його рахунку.


Як завжди буває в таких випадках, клієнт відразу ж відправився на офіційний портал НБУ для публікації скарги. У ній він описав свою історію. За словами потерпілого, ситуація була типова – він підійшов з карткою до банкомату, щоб зняти кошти. Набравши потрібну суму, чоловік активував опцію видачі готівки, але гроші не з’явилися. Відразу ж після цього клієнт зателефонував на гарячу лінію банку, де оператор зазначила, що бачить помилку і зафіксувала факт невидачі засобів. Попросила передзвонити через годину. У цей момент чоловік перевірив баланс карти і побачив, що гроші насправді списалися, але не були видані. Через деякий час на його телефон прийшла СМС, яке сповістила його про скасування видачі коштів. Як зауважив потерпілий, ситуація не була вирішена протягом чотирьох днів, тому він вирішив залишити скаргу на сайті НБУ.

Відразу ж на його запит відповів представник «ПриватБанку». Він написав, що інформація перевіряється, і за вказаним клієнтом телефоном подзвонить фахівець, який проблему вирішить.

На жаль, це далеко не перша новина про проблеми у «ПриватБанку». Деякі клієнти скаржаться на помилки в додатку, інші – на блокування переказів без конкретних причин. Відразу ж на подібні запити відповідають представники підприємства, які намагаються вирішити проблеми найближчим часом.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Київстар запустив нову послугу, яка потрібна всім українцям

В минуле

Google засмутив любителів мобільної фотографії

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle