«ПриватБанк» почав активно списувати гроші з рахунків боржників

Зараз на головній

Користувачі українського банку «ПриватБанк» стали скаржитися на дії фінустанови, коли з їх особистих рахунків списуються гроші на погашення кредиту. При цьому дозволу у власників цих коштів ніхто не питає.


Подробиці гучної справи

Дану ситуацію докладно описала клієнтка банку, розмістивши негативний відгук на сайті Мінфіну. Там вона вказала, що давно є клієнтом «ПриватБанку», при цьому має кредит в установі. Згідно умов її з банком договору, користувач зобов’язаний після 25 числа кожного місяця погасити 5% від суми боргу. На це боржнику дається 5 днів, інакше підуть штрафи і стане рости пеня. За словами жінки, раніше необхідно було вносити оплату самостійно, тепер же банк просто списує необхідну суму з інших рахунків людини, навіть якщо та не дає згоди на таку процедуру.

Дівчина охарактеризувала дії банку, як злодійство, тому що зараз криза і у безлічі людей просто немає зайвих грошей, які можна було б витратити на своєчасне погашення заборгованості. До того ж, як стверджує користувач, цього не було прописано в первісному договорі з банком.

У відповідь представник фінустанови заявив наступні моменти:

  • цими діями банк лише виконує вимоги держави, які ясно і чітко прописані;
  • всім користувачам банку було розіслане повідомлення, в якому говорилося про зміну законодавства, а відповідно, принципів роботи фінустанови.

Також він додав, що це нововведення поширюється на всіх користувачів, а на не вибіркових клієнтів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей