Бізнес та акції

Клієнти Монобанку можуть безкоштовно перевіритись на COVID-19

Обговорення
Монобанк

Український онлайн-банк Monobank вводить нову акцію, згідно з якою всім власникам карток Platinum і IRON можна безкоштовної здати ПЛР-тест на COVID-19 по приїзду з іншої країни в Україну. Замовляти послугу потрібно заздалегідь, однак платити за проходження перевірки не потрібно ні копійки.


Відповідно до заяв представників банку, дана ініціатива пов’язана з тим, що міжнародне співтовариство всіма силами бореться з коронавирусной інфекцією, залучаючи до цього приватні організації. Власникам Platinum і IRON карток «Монобанк» тепер не потрібно проходити двотижневу самоізоляцію після відвідування інших країн, як це змушені робити все громадяни. Після приїзду в аеропорт Бориспіль вас чекатиме медичний працівник, який відразу ж візьме аналізи для проведення тестування на COVID-19. Якщо результат буде негативним, то клієнт банку може спокійно пройти по своїх справах, не витрачаючи час на примусову ізоляцію від оточуючих.

коронавірус

Пройти тестування можна як по прильоту, так і за попередньою домовленістю. Коли ви прибули в аеропорт, підійдіть до стійки реєстрації терміналу D і замовте тест. При цьому потрібно буде пред’явити свою картку Platinum або IRON. Після цього вас запросять в медичний пункт для складання тесту. Результатів доведеться чекати від 4 до 6 годин, потім підсумкова картка надійде на вказану вами електронну адресу. Пам’ятайте, що перед здачею тесту потрібно дотримуватися правил, зокрема не їсти і не пити протягом півгодини, утриматися від куріння як мінімум на 2 години до здачі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone 12 буде помітно дорожче попередника

В минуле

Vodafone пропонує купити iPhone з великою знижкою

В майбутнє

Також буде цікаво