Softnews

В Україні буде свій Netflix

Незабаром відбудеться захід під назвою Cinema Challenge Hackathon, організоване онлайн-кінотеатром sweet.tv. Призовий фонд складе п’ятдесят тисяч доларів, основною метою стане прискорити розвиток вітчизняних технологій онлайнових кінотеатрів, щоб у нас з’явився свій аналог Netflix. Очікується, що провідні IT-кадри нашої країни будуть розробляти різні рішення по популяризації якісного українського контенту.


Деталі майбутнього заходу

Як повідомив онлайн-кінотеатр, хакатон буде являти собою цілу серію IT-заходів за участю провідних IT-фахівців. Популяризуватись будуть величезний спектр українського контенту, включаючи не тільки кіно і телевізійні програми, а й серіали, а також дубляж. Відзначимо, що Cinema Challenge Hackathon є першим в Україні заходом такого роду.

За словами Олександра Вітько, засновника sweet.tv, їхня мета – стати повноцінним українським аналогом Netflix. Очікується, що систему рекомендацій і подання контенту буде вдосконалено настільки, що найбільш актуальний і цікавий український і україномовний контент стануть максимально доступними для всіх жителів нашої країни.

Захід відбудеться з 14 по 22 листопада 2020 року. Переможці будуть визначені в кожній категорії.

Перше місце – $ 10 000. Друге – $ 5 000. Також переможець серед проектів отримає $ 10 000. Прямим організатором Cinema Challenge Hackathon стане компанія We_Challenge. Євгенія Беспалова, співзасновник і стратег по впровадженню інновацій, вже заявила, що формат заходу буде онлайновим.

У заході візьмуть участь більше п’ятисот чоловік. Це будуть представники найрізноманітніших професій, включаючи дата-сайентистів, розробників, менеджерів, дизайнерів, маркетологів. Вони сформують команди, які зможуть вибрати для себе один з двох можливих напрямків роботи. Це будуть або різні завдання від організаторів, що стосуються рекомендаційної системи онлайн-кінотеатру, або розробка власної ідеї, яка, природно, повинна відповідати тематиці Cinema Challenge Hackathon.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button