Hardnews

PlayStation 4 тимчасово можна отримати безкоштовно

Вже скоро вийде нова чудова ігрова приставка від Sony – PlayStation 5. Уже відома її ціна і інші параметри, включаючи приємний футуристичний дизайн. Але ви все ще можете пограти в PlayStation 4 Pro, благо, всі ексклюзиви на неї вже давно встигли вийти. Купувати цю консоль сенсу, може бути, і немає, але ви тимчасово можете отримати її безкоштовно!


Як же безкоштовно отримати ігрову приставку?

Ігрова приставка PlayStation 4 не потребує ніякої реклами – на ній вже встигло вирости молоде покоління консольних геймерів. У 2016 році вона обзавелася двома цікавими модифікаціями. Це більш компактна Playstation 4 Slim, а також та сама найкраща консоль PlayStation 4 Pro, яку люблять в тому числі за те, що вона дозволяє грати в неймовірно високому розрширенні 4К, що робить ігри на ній справжньою віртуальною реальністю. Станом на початок року було продано понад 106 мільйонів екземплярів цієї консолі, а також більше мільярда примірників ігор на неї. Одного цього було б достатньо, щоб зробити розробників мільярдерами!

Отримати цю кращу і саму комерційно успішну консоль безкоштовно ви можете в рамках нашої чергової акції, яку ми проводимо для читачів. Для цього не потрібно робити нічого складного: всі дії виконуються за хвилину. Ось що від вас буде потрібно:

  • Підпишіться на наш канал на Youtube.
  • Підпишіться на нас у Google News.
  • Залиште свою адресу електронної пошти за посиланням.

Поспішайте – до кінця розіграшу залишився всього тиждень. Він закінчиться сімнадцятого листопада, а вже на наступний день ми підведемо його підсумки, і консоль відправиться до свого нового щасливого власника, яким можете стати і ви. Бажаємо успіху, і спасибі, що читаєте нас!

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Некоторые абоненты Vodafone получат по 10 Гб интернета бесплатно

В минуле

PlayStation 4 временно можно получить бесплатно

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle