Vodafone

Деякі абоненти Vodafone отримають по 10 Гб інтернету безкоштовно

Обговорення
Vodafone і Київстар

Оператор Vodafone Україна планує знову нарахувати по десять гігабайтів інтернету і тисячі хвилин на розмови по всій Україні деяким своїм абонентам – в першу чергу практикуючим лікарям. Про це прес-служба компанії повідомила декілька днів тому.


Як отримати безкоштовний пакет послуг

Безкоштовні гігабайти і хвилини будуть нараховуватися всім абонентам Vodafone, що є лікарями, незалежно від того, обслуговуються вони за контрактом або, як більшість українців, за передоплатою. Ті, хто навесні вже отримав цей пакет, зараз отримають його безкоштовно. Ті ж медпрацівники, які недавно стали абонентами оператора або почали практику, повинні пройти невелику процедуру реєстрації:

  • Відправте безкоштовне СМС-повідомлення на номер 640 або, як варіант, заповніть відповідну заявку на сайті http://likar.vodafone.ua.
  • Вкажіть свій номер, наданий вам НСЗУ (Національною Службою Здоров’я України).
  • Зачекайте кілька днів, не більше п’яти. Протягом цього терміну ви отримаєте свій пакет послуг і можете використовувати його протягом місяця з моменту нарахування.

Якщо з якої-небудь причини ваш номер в реєстрі НСЗУ не знайдений, то внести його до реєстру потрібно буде самостійно через електронний кабінет медичної інформаційної системи. У разі виникнення труднощів зверніться в кадрову службу лікарні, ФАП-у або поліклініки, в якій працюєте.

Як ми писали раніше, Vodafone запускає мережу кабельного інтернету. Рішення виходити на даний ринок прийнято на сесії з акціонерами. Даний напрямок в найближчі два роки буде вважатися пріоритетним для компанії. Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» повідомила Ольга Устинова, генеральний директор компанії Vodafone Україна. Справа в тому, що користувачі хочуть отримувати весь пакет послуг з одного джерела з можливістю оплатити всі відразу – мобільний зв’язок, телебачення, мобільний і домашній інтернет. При цьому компанії Voodafone вони цілком довіряють.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар дарит безлимитный интернет некоторым абонентам

В минуле

Некоторые абоненты Vodafone получат по 10 Гб интернета бесплатно

В майбутнє

Також буде цікаво