Названо ТОП 5 непотрібних додатків серед українців

Зараз на головній

Смартфони українських користувачів душе швидко засмічуються непотрібними додатками одразу після покупки (деякі їм нав’язують прямо в магазині і за додаткову плату), які не тільки займають місце, але і можуть вплинути на продуктивність вашого телефону. Редакція GSMinfo вирішила скласти рейтинг непотрібних додатків на наших смартфонах.


Додатки, які стверджують, що економлять оперативну пам’ять

Програми, що працюють у фоновому режимі, з’їдають вашу оперативну пам’ять і витрачають в порожню час автономної роботи, навіть якщо вони знаходяться в режимі очікування. Ідея додатків, які стверджують, що економлять вашу оперативну пам’ять, полягає в тому, щоб періодично закривати ці фонові програми. На жаль, це тільки посилює проблему.

Програми, що працюють у фоновому режимі, необхідно перезапускати після їх закриття. Пам’ять і час автономної роботи витрачаються для перезапуску додатків, а це постійне закриття і перезапуск додатків може зробити ваш телефон нестабільним. Таким чином, ці додатки для економії пам’яті не мають ніякого сенсу. Крім того, Android автоматично управляє використанням оперативної пам’яті і знає, коли запускати додаток, а коли ні, тому сторонні додатки непотрібні.

Clean Master (або будь-який додаток для очищення)

Додатки для очищення обіцяють очистити ваш телефон, щоб підвищити продуктивність. Хоча це і правда, що видалені програми іноді залишають після себе деякі кешовані дані, немає необхідності завантажувати спеціальний “очиститель”. Де знайти мобільний додаток з невидаленим кешем? Просто перейдіть в Налаштування> Місце> і оберіть кешовані дані. Потім просто підтвердіть їх видалення кнопкою OK.

Clean Master

Крім того, ви можете очистити кеш окремих додатків, перейшовши в розділ Налаштування> Програми> Завантажені і вибравши певний додаток. На наступному екрані натисніть Очистити кеш.

Facebook

Видалення Facebook прискорить роботу вашого смартфона і поліпшить продуктивність вашого пристрою, незалежно від того, наскільки він потужний, але це не секрет. Додаток Facebook для Android став справжнім монстром за останні роки: високе споживання пам’яті, постійна активність в режимі очікування, вимагає купу дозволів і, що найгірше, жадібно споживає інтернет трафік (хоча, може у вас є мобільний wi fi).

Додатки від виробника

Багато смартфонів мають безліч попередньо встановлених додатків. Багато виробників встановлюють свої власні непотрібні додатки поряд з обов’язковим набором додатків від Google. В ідеалі це просто витрачене даремно місце, але в гіршому випадку вони забирають час автономної роботи, місце на екрані і навіть не можуть бути просто видалені.

Додатки для економії заряду акумулятора

Подібно додатки, як і ті, що “економлять” оперативну пам’ять, часто представляють собою купу сміття. Ці додатки пропонують вирішення однієї з найбільш ненависних проблем смартфонів у світі і обіцяють чудеса. Є тільки кілька винятків з істини, що додатки для економії заряду батареї – це просто рекламні смітники, замасковані під корисні додатки.

Щоб дійсно збільшити час автономної роботи, ви повинні зменшити споживання енергії від операційної системи і всіх запущених служб і додатків. Таким чином, щоб бути ефективними, енергозберігаючі програми повинні були б взяти під свій контроль роботу Android. Але оскільки Android не можна керуватися без привілеїв root, додатки, доступні в Play Store, не можуть просто втрутитися і взяти керування на себе.

Альтернатива? Відкрийте настройки батареї і перевірте, що відбувається. Google стає набагато краще в управлінні зарядом. Включення адаптивної батареї також дуже допоможе, так як це обмежить споживання батареї для додатків, які ви рідко використовуєте.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор Vodafone запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы

Оператор мобильной связи компания "Vodafone Украина" запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы — по крайней мере тем,...

Більше схожих статей