Hardnews

Можливості PlayStation 5 обмежать

Sony PlayStation 5

Розширення обсягу вбудованої пам’яті PlayStation 5 буде недоступно на старті продажів консолі. Про це повідомляє видання THe Verge з посиланням на повідомлення Sony.


За словами представників японської компанії, можливість збільшити обсяг вбудованої пам’яті PS5 буде обмежена для користувачів приставки на старті продажів. «Ця можливість відкладена до майбутнього оновлення», – йдеться в повідомленні Sony. Журналісти нагадали, що про затримку підтримки сторонніх накопичувачів формату NVMe SSD раніше попереджав головний інженер проекту PlayStation Марк ЦЕРН (Mark Cerny). «Було б здорово, якби це сталося до моменту запуску, але, швидше за все, це станеться не відразу», – зауважив ЦЕРН.

Журналісти The Verge також поспілкувалися з деякими виробниками твердотільних накопичувачів, і жоден з них не зміг однозначно сказати, що його продукція буде сумісна з приставкою нового покоління Sony. Представники двох компаній зізналися, що процедура сумісності SSD-накопичувачів ще не була ініційована з боку японської корпорації.

У матеріалі повідомляється, що підтримка додаткових SSD-накопичувачів буде актутальна для багатьох користувачів приставок Sony і Microsoft . Це викликано тим, що сучасні ігри можуть займати сотні гігабайт місця на диску.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо ТОП 5 непотрібних додатків серед українців

В минуле

Названо найпопулярніші смартфони серед українців

В майбутнє

Також буде цікаво