Hardnews

Головна функція Apple Watch 6 виявилася неробочою

Обговорення
Apple Watch

Нові Apple Watch виявилися неспроможні отримати вірну інформацію про стан легенів. Про це в огляді розумного годинника розповів журналіст видання The Washington Post Джеффрі Фаулер (Geoffrey Fowler).


Фаулер вирішив протестувати головну функцію представлених в середині вересня Apple Watch 6 – можливість вимірювання рівня кисню в крові (SpO2). Щоб експеримент вийшов більш точним, автор носив на зап’ясті гаджет від Apple і одягав на палець медичний пульсоксиметр. В результаті тестів свідчення, отримані з годинника і професійного гаджета, значно різнилися.

За словами журналіста, різниця між показаннями з Apple Watch і оксиметру становила не менше двох-трьох процентних пунктів. При цьому перший примірник протестованого Фаулером годинника, мабуть, виявився бракованим. «Коли я вперше включив Apple Watch 6, він показав, що рівень кисню в крові становить близько 88 відсотків», – заявив автор. Це критично низький показник, який може означати сильне ураження легень. Через кілька хвилин журналіст зробив новий вимір, і на цей раз годинник повідомив, що показник SpO2 становить 95 відсотків.

Apple Watch Series 6

Фаулер підсумував, що Apple Watch 6 не можна сприймати як точний медичний гаджет, а функція SpO2, скоріше, є маркетинговою. Журналіст зауважив, що новий годинник Apple доступний від 399 доларів, при цьому медичний оксиметр, сертифікований Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA), обійшовся йому в 60 доларів.

Можливість вимірювання рівня кисню в крові стала головною функцією анонсованого 15 вересня годинника Apple. За словами представників компанії, відповідний датчик знімає показники власника годинника постійно, в тому числі, уві сні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Стало відомо, як в двічі продовжити життя смартфону на одній зарядці

В минуле

Дзвонять, а потім скидають: чого не можна робити ні в якому разі

В майбутнє

Також буде цікаво