Київстар

Молодь в захваті: Київстар зробив безкоштовним популярний сервіс

Обговорення
Киевстар

Оператор Київстар зробив неймовірний подарунок для молоді, від якого вона просто в захваті. Популярний сервіс TikTok буде безкоштовним протягом усього листопада. Цією пропозицією зможуть скористатися абоненти будь-якої форми обслуговування – як контрактної, так і передплатної.


Нова акція та її умови

Як повідомляє Павло Даніман, директор «Київстар» з маркетингу, даною соціальною мережею китайського походження щодня користується понад півтора мільйона абонентів мобільного оператора. Для того, щоб мережа стала для вас безкоштовною, достатньо всього лише ввести на своєму смартфоні короткий код і не мати негативного балансу рахунку. Також слід пам’ятати, що користуватися необхідно тільки офіційним додатком TikTok.

Згідно зі статистикою мобільних операторів, вже в серпні кількість користувачів TikTok в нашій країні становила кілька мільйонів. Більша частина – підлітки та молодь у віці від 16 до 24 років. Цікаво, що найактивніші користувачі цієї соціальної мережі проживали у Житомирській області, викачуючи в середньому майже два з половиною гігабайти трафіку кожен. На другому і третьому місцях опинилися Вінницька і Рівненська області.

Як ми писали раніше, Київстар запустив послугу, яка потрібна всім українцям, що бажають убезпечити себе від шахраїв та їхніх дій. Аналогів цій послузі в нашій країні немає. Називається ця послуга «Захистом альфанумеричних імен». Це сервіс, призначений в першу чергу для бізнес-клієнтів Київстар, він виявляє і блокує SMS-повідомлення, відправлені з фішингових ресурсів. Альфанумеричним ім’ям називається цифрових або літерний підпис, який відображається в рядку «Відправник», коли адресат читає SMS-повідомлення. Така послуга буде корисною для всіх без винятку установ і компаній, в тому числі банків, поштоих операторів, рітейлінгових мереж, представників сфери послуг тощо.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Почти PayPal: ПриватБанк выпустил новые кредитные карты

В минуле

Молодёжь в восторге: Киевстар сделал бесплатным популярный сервис

В майбутнє

Також буде цікаво