Vodafone

Vodafone значно розширив популярну серед українців послугу

Обговорення

Оператор Vodafone прийняв рішення значно розширити популярну серед українців послугу Vodafone TV, запустивши новий спортивний пакет. Він отримав назву «Оптимальний Спорт». Про це повідомила в понеділок прес-служба даного мобільного оператора.


Спортивні канали та інші новини послуги

До нового пакету послуг «Оптимальний спорт» будуть входити різні канали, в тому числі такі, як:

  • Футбол 1/2/3
  • Setanta Sports
  • Viasat Sport
  • XSPORT.

При цьому, весь пакет «Оптимальний» залишається в силі: вам, як і раніше, буде доступний пакет послуг, до якого входять більш ніж 180 телеканалів, а також серіали виробництва HBO і відеотека з тисяч фільмів з рядом тематичних кінозалів. До речі, з другого числа поточного місяця вартість пакета послуг знижується з 299 до 99 гривень на місяць. У пакет послуг будуть входити різні преміальні канали, включаючи VIP Premiere HD, VIP Megahit HD, а також серіали не тільки від НВО, а й від Sony, FOX і Starz.

Ви можете використовувати Vodafone TV на будь-яких девайсах, включаючи планшети, мобільні телефони, телевізори від LG і Samsung з приставкою Smart TV, а також ноутбуки та стаціонарні комп’ютери (через веб-версію).

Один і той самий обліковий запис Vodafone TV може використовуватися на трьох різних пристроях. Почати користуватися ним дуже просто, від вас вимагається тільки завантажити відповідну програму, встановити його і підключити потрібний вам пакет послуг.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив акцію під назвою «20 Метрогіг», призначена вона для пасажирів київського метро. Умови досить прості: ви безкоштовно отримуєте двадцять гігабайтів мобільного інтернету на тиждень. Використовувати їх ви можете тільки в підземній частині київського метро, ​​на тих станціях, де діє інтернет-покриття мережі оператора Vodafone Україна стандарту 4G. Акція буде виходити автоматично, як тільки ви здійсните будь-яку дію в метро, наприклад, дзвінок або вихід в мобільний інтернет. Як тільки ви залишаєте метро, ​​починає діяти вже ваш звичайний тарифний план.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Молодёжь в восторге: Киевстар сделал бесплатным популярный сервис

В минуле

Vodafone значительно расширил популярную среди украинцев услугу

В майбутнє

Також буде цікаво