Київстар

Київстар запустив послугу, яка потрібна всім українцям

Киевстар

Київстар запустив послугу, яка потрібна всім українцям, які бажають убезпечити себе від шахраїв та їхніх дій. Аналогів цій послузі в нашій країні немає. Називається ця послуга «Захистом альфанумеричних імен». Це сервіс, призначений в першу чергу для бізнес-клієнтів Київстару, він виявляє і блокує SMS-повідомлення, відправлені з фішингових ресурсів.


Що таке альфанумеричне ім’я та як працює захист?

Альфанумеричним ім’ям називається цифровий або ж літерний підпис, що відображається в рядку «Відправник», коли адресат читає SMS-повідомлення. Така послуга буде корисною для всіх без винятку установ і компаній, в тому числі банків, поштових операторів, рітейлінгових мереж, представників сфери послуг тощо. Як правило, фішингові SMS відправляються з використанням комерційних найменувань та різних торгівельних марок компаній, які давно присутні на ринку і встигли заслужити ім’я та довіру користувачів. Розбіжність альфанумеричних імен часто просто ігнорується -її не помічають, і таким чином випадково подають відомості про себе шахраям.

Тепер при відправці SMS-повідомлень абонентам Київстар, оператор мобільного зв’язку буде постійно моніторити і контролювати використання альфанумеричних імен або їх варіацій тільки партнером, що підключив дану послугу. Розсилка SMS-повідомлень, де використовуються альфанумеричні підписи, схожі на ті, які належать ліцензованим компаніям, буде блокуватися автоматично.

Як ми писали раніше, з 1 листопада 2020 Київстар оновлює одну з послуг для своїх абонентів, намагаючись конкурувати з Apple. Йдеться про оновлення додатка Music Club, яке йде на смартфони, що працюють під управлінням операційних систем Android та iOS. За допомогою цього додатка ви можете як слухати музику онлайн, так і скачувати пісні, і навіть встановлювати музику, яка вам подобається, замість гудка. У додатку з’являється новий каталог музики – пісень і виконавців стане набагато більше. Є також інші корисні нововведення, наприклад, з’явилося два види підписки: «Lite» і «Premium». Перша дає доступ до пісень українських виконавців і деяких музикантів з країн колишнього СРСР. Друга – до пісень всіх виконавців в каталозі (близько десяти тисяч треків).

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Последнюю доступную версию Sony PlayStation раздают бесплатно

В минуле

Киевстар запустил услугу, которая нужна всем украинцам

В майбутнє

Також буде цікаво