Бізнес та акції

Кредитка не потрібна: українці масово підключають новий сервіс ПриватБанку

Обговорення

Кредитки більше не потрібні – ПриватБанк масово відкриває спеціальні біометричні платіжні термінали, які працюють за технологією FacePay24, що дозволяє оплачувати послуги за допомогою особи. З’явилася відповідна функція і в додатку Приват24. На даний момент цю функцію вже встановило понад сто тисяч осіб.


Як оплачувати покупки за допомогою обличчя

Для того, щоб почати користуватися цим сервісом, вам слід зробити кілька простих дій. Скористайтеся наступним алгоритмом:

  • Встановіть на смартфон оновлене додаток Privat24 і активуйте оплату FacePay24.
  • Користуючись підказками програми, зробіть три селфі з різних ракурсів.
  • «Підв’яжіть» до свого обличчя обрану банківську карту.

Для того, щоб здійснити оплату в POS-терміналах Android PAX, що підтримують дану функцію, вам необхідно, після того, як буде введена сума на терміналі, вибрати оплату обличчям, подивитись у фронтальну камеру терміналу і натиснути кнопку «Оплатити». Після підтвердження операції пін-кодом обраної карти покупку буде оплачено.

Іншою корисною послугою, яку нещодавно запустив Приватбанк, є можливість підключити газ через мобільний телефон. Українці, як повідомляють в ПриватБанку, є одними з найактивніших користувачів інтернет-банкінгу в світі, так що введення даної послуги було всього лише питанням часу. Підключити її досить просто. Спочатку необхідно перейти на веб-сайт Приват 24 або ж відкрити його на смартфоні. Потім потрібно вибрати розділ «Послуги / Мої постачальники / Газ». Після цього вам запропонують ввести адресу будинку або квартири, яку ви хочете перевести на газопостачання від Нафтогазу. Під вкладкою з адресою буде іконка, на якій буде намальований значок Нафтогазу. Натисніть на цю вкладку, і вкажіть по ній ваші персональні дані, а також EIC-код. Якщо ви не знаєте, що це, то подивіться на ваші газові квитанції. Це індивідуальний газовий код приміщення.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Монобанк протестирует своих клиентов на COVID-19

В минуле

Кредитки не нужно: украинцы массово подключают новый сервис ПриватБанка

В майбутнє

Також буде цікаво