Vodafone

Vodafone дарує абонентам 20 Гб інтернету: як отримати

Компанія Vodafone продовжила до 30 листопада акцію, в рамках якої кожен абонент може отримати двадцять гігабайтів мобільного інтернету. Як же їх отримати і які умови акції?


Отримуємо двадцять гігабайтів безкоштовно

Акція від Vodafone носить назву «20 Метрогіг», і призначена вона для пасажирів київського метро. Умови досить прості: ви безкоштовно отримуєте двадцять гігабайт мобільного інтернету на тиждень. Використовувати їх ви можете тільки в підземній частині київського метро, ​​на тих станціях, де діє інтернет-покриття мережі оператора Vodafone Україна стандарту 4G. Акція буде працювати автоматично, як тільки ви здійсните будь-яку дію в метро, ​​будь то дзвінок або вихід в мобільний інтернет. Як тільки ви залишаєте метро, ​​починає діяти вже ваш звичайний тарифний план.

На даний момент 4G-мережа всіх трьох найголовніших мобільних операторів функціонує на 22 підземних станціях з сорока шести. Розширюється мережа четвертого покоління поетапно. Очікується, що швидкісний інтернет до кінця поточного року буде повністю запущено на всіх станціях. Для роботи 4G в метро оператори використовують спеціальне сертифіковане обладнання від компанії Huawei, налаштоване на власні частоти операторів відповідно до ліцензій, які вони отримали від НКРЗІ.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив важливу послугу, яку необхідно підключити всім абонентам, які переживають за свій телефон. Вона називається Vodafone Safety, і дозволяє вам «застрахувати» смартфон на випадок втрати. Послуга від мобільного оператора включає в себе кілька корисних функцій. Це, в першу чергу, так званий e-Sticker, інформація на заблокованому екрані з приводу того, як і кому необхідно повернути телефон. На ваш смартфон встановлюється програма, яка автоматично заблокує всі його функції, якщо ви звернетеся в колл-центр або ж скористаєтеся функцією блокування в особистому кабінеті управління послугою. У разі, якщо ви знайшли такий заблокований телефон, вам необхідно зателефонувати в той же самий колл-центру за номером 6911, повідомити про знахідку і про те, де ви зможете зустрітися з кур’єром, який забере у вас телефон і поверне законному власнику.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button