Новини

Новий стільниковий оператор запустив революційний тариф за 25 гривень на місяць

Обговорення
Сотовый оператор

Віртуальний мобільний оператор Lycamobile з’явився на українському мобільному ринку три роки тому, що зовсім мало в порівнянні з операторами «великої трійки». Оскільки оператору необхідно контролювати з гігантами, давно поділили ринок нашої країни між собою, він повинен привертати до себе якомога більше клієнтів. А що для цього підходить найкраще, якщо не дешеві тарифні плани?


Які послуги пропонує новий оператор?

Lycamobile може дозволити собі різко знижувати ціни на послуги в зв’язку з тим, що є віртуальним оператором, тобто не тримає величезної кількості магазинів і армій промоутерів, продавців-консультантів і інших менеджерів. Але ж на підтримку інфраструктури та зарплати співробітникам в тому числі і витрачається прибуток оператора, джерелом якої є абоненти.

Всього у оператора є кілька основних тарифних планів. В одному, новітньому з них, вам будуть доступні повністю безлімітні дзвінки в мережі Lycamobile. Це стосується не тільки України. Оператор присутній в двадцяти двох країнах світу, включаючи Німеччину, США, Австрії. Після поповнення рахунку ви зможете дзвонити туди повністю безкоштовно, якщо у абонента, якому ви телефонуєте, є картка віртуального мобільного оператора. Ціна становить 25 гривень на місяць. Тарифний план називається «Безлімітні дзвінкі на номери Lycamobile».

Для того, щоб стати абонентом Lycamobile, замовте картку оператора на його офіційному сайті. Там же ви можете ознайомитися і з іншими тарифними планами, що містять більшу кількість інтернету і дзвінків за велику ціну, яка, тим не менш, все одно нижче, ніж у великих операторів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новый сотовый оператор запустил революционный тариф за 25 гривен в месяц

В минуле

Названо 3 звички, які шкодять нашим смартфонам

В майбутнє

Також буде цікаво