lifecell

Безкоштовний обмін старих смартфонів заробив в Lifecell

Обговорення

lifecell теж запустив обмін старих смартфонів на нові, як це зробили інші оператори мобільного зв’язку в нашій країні. Це називається обміном, а за кордоном – «трейд-ін». Такий тренд дозволяє компаніям отримувати старі телефони для розбору на деталі, а простим людям – не збирати у себе вдома купи непотрібної техніки.


Як обміняти ваш смартфон на новий?

На відміну від інших компаній, у lifecell немає вимог до віку смартфона. Ваші кнопкові телефони з минулого десятиліття не потрібні в рітейлінгових мережах інших операторів, але lifecell обміняє їх з радістю. Проте, інші вимоги тут такі ж, як і в інших мережах. Ваш смартфон повинен бути робочим, ліцензійним, повністю цілим і справно виконувати основні функції. Також, що цілком логічно, він не повинен значитися в списку вкрадених.

Починати обмін потрібно з відповідного розділу на офіційному сайті lifecell. Вибравши зі списку вашу модель, ви можете дізнатися її приблизну ціну. Таким же чином можна прицінитися і до нового смартфону. Виходите з того, що при трейд-ін ціна вашого старого смартфона віднімається з ціни нового. У тому випадку, якщо вони будуть еквівалентні, вам не потрібно робити будь-яку додаткову плату.

Остаточний обмін проводиться в магазині lifecell. Не забудьте взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код. Вам вони знадобляться для того, щоб підписати договір про обмін. Спеціаліст перевірить ваш смартфон і назве остаточну ціну. Ви можете використовувати її як перший внесок по розстрочці, або ж просто взяти новий смартфон з доплатою.

Як ми писали раніше, lifecell закрив популярну послугу. Йдеться про послугу, що дозволяла користувачам провести дистанційну заміну SIM-карти. Незважаючи на те, що вона виявилася досить популярною, її визнали дуже небезпечною, і недавно прийняли рішення закрити. Тепер для заміни картки, як і раніше, необхідно відвідати офіційний магазин оператора. Вся справа в тому, що їй часто користувалися, крім звичайних громадян, всілякі шахраї. Вони крали персональні дані з різних джерел, не обов’язково пов’язаних з мобільним оператором, і потім отримували доступ до сім-карті. Це давало їм можливість, скажімо, викрадати паролі, прив’язані до номера телефону.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone и Монобанк решили сделалть iPhone 12 доступнее для украинцев

В минуле

Бесплатный обмен старых смартфонов заработал в Lifecell

В майбутнє

Також буде цікаво