Бізнес та акції

Монобанк буде повертати гроші за користування поштою

Обговорення

Монобанк збирається повертати гроші за користування послугами Укрпошти. Про це днями повідомила прес-служба Укрпошти. Давайте розберемося, які ще нові правила будуть вводитися!


Що зміниться, і як взяти участь в акціях

Як повідомляє прес-служба Укрпошти, буде збільшено розмір кешбеку за посилки, розширено перелік послуг в рамках акції, а також продовжено термін дії акційного предложенія.С першого жовтня усі, хто буде відправляти і отримувати посилки, розраховуючись карткою monobank, отримають п’ятнадцятивідсотковий кешбек. Він також буде нараховуватися на дрібні пакети, посилки, і EMS. Проект діє аж до 30 листопада 2020 року і діє в більш ніж 4 тис. автоматизованих відділеннях Укрпошти.

Щоб взяти участь в акції, ви повинні бути клієнтом Укрпошти і власником карти monobank, а також не забути вибрати категорію кешбек «Укрпошта» в мобільному додатку monobank в розділі «Партнерські програми», після чого розрахуватися за пересилку відправлення картою monobank в мережі POS-терміналів Укрпошти.

Як ми писали раніше, користуватися Новою Поштою стало зручніше. Компанія продовжує розширювати мережу своїх відділень на всій території нашої країни. Так, в жовтні було відкрито ювілейне, семитисячне відділення Нової пошти. На даний момент у компанії вже є величезна мережа відділень – 7145 штук, з яких більше половини – 4100 – працюють в сільській місцевості. Фактично, в кожної сьомої селі нашої країни є відділення Нової пошти, що дозволяє його жителям не тільки отримувати або пересилати посилки, а й також купувати онлайн всілякі товари, починаючи від продукції, що виставляється на продаж на AliExpress і закінчуючи медичними засобами, косметикою, продуктами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Крупный интернет-провайдер взвинтит цены за интернет: остальные следом

В минуле

Монобанк будет возвращать деньги за пользование почтой

В майбутнє

Також буде цікаво