Viber зробив те, про що давно просили користувачі з України

Зараз на головній

Нещодавно месенджер Rakuten Viber, який є найпопулярнішою програмою для спілкування в нашій країні, запустив послугу, про яку давно просили користувачі з України. Це спеціальна папка із запитами на спілкування. Дана опція буде доступною в усіх версіях програми, включаючи версію для настільних комп’ютерів, а також для пристроїв Android і iOS.


Нова функція в Viber

Тепер, коли невідомі користувачі посилають вам запити на спілкування, а також запрошення в групові чати і спільноти, всі ці запити будуть збиратися в окремому розділі в самому додатку. Він буде створений автоматично, коли ви отримаєте перший запит від незнайомого контакту такого роду. Завдяки даній корисної інновації користувачі можуть самі вирішувати, з ким вони хочуть спілкуватися. Поки ви не підтвердите запит, незнайомі люди навіть не дізнаються, що ви прочитали повідомлення.

Головне призначення цієї фукнции – боротьба зі спамом. Очікується, що вона зменшить поширення сміттєвої інформації, а також забезпечить конфіденційність. Також останнє оновлення додасть ще одну невелику, але корисну функцію, а саме – нагадування про дні народження користувачів з ваших контактів.

Як ми писали раніше, Viber залишається найпопулярнішим месенджером в нашій країні. Найактивніше ним користуються одесити:  трафік, який вони передали через нього, склав 417 мегабайтів на людину в місяць. Лідером з використання WhatsApp виявилася Херсонщина з показником в 978 мегабайт на людину. Жителі столиці і ближніх міст більше інших українців люблять Telegram: трафік складає 2036 мегабайтів на людину в місяць.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,783Фанитак
503Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей