Hardnews

Apple знайшла спосіб здешевити iPhone 12

Apple перенесе виробництво нових iPhone з Китаю. Про це повідомляє видання Gadgets 360 з посиланням на дані бразильського регулятора.


Інформація про виробничі лінії, на яких будуть збиратися смартфони нового покоління, з’явилася в звіті бразильського регулятора Anatel. З нього випливає, що Apple має намір розосередити виробництво на заводах в трьох країнах – Китаї, Бразилії та Індії. Фахівці вважають, що таким чином американська компанія знайшла спосіб здешевити продукт і наблизити точки виробництва комплектуючих до основних ринків збуту.

Виробництвом iPhone, як і раніше, буде займатися компанія Foxconn. На момент написання замітки журналісти підтвердили, що Apple буде збирати на заводах Бразилії і Індії як мінімум одну модель серії – iPhone 12 Pro. Також видання посилається на ранній звіт English daily Business Standard, в якому говорилося, що до 2021 року iPhone 12 вироблятимуть на заводі Wistron в Індії.

Також журналісти нагадали, що влітку Apple почала випускати в Індії смартфони iPhone 11. Раніше компанія вже перенесла в регіон виробництво iPhone 6s, 7, Xr і оригінального iPhone SE.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Back to top button