Vodafone

Vodafone запустив тариф з 20 Гб інтернету за три гривні в день

Обговорення
The logo of mobile phone network Vodafone is displayed on the screen of a smartphone. (Photo by Dominic Lipinski/PA Images via Getty Images)

Тарифні плани бувають різними – в основному це або дешеві пакети з невеликою кількістю послуг, або ж навпаки. Тим не менш, є окремі тарифні плани, в яких ви можете отримувати досить велику кількість потрібних вам послуг за незначні суми. Це, наприклад, новий тарифний план від Vodafone, в рамках якого ви за три гривні в день можете отримати двадцять гігабайтів інтернету.


Хороший тарифний план за ціною соціального

Звісно, кожен тарифний план передбачає певну кількість послуг, і те, як до нього поставляться люди, визначається тим, скільки вони отримають в обмін на абонентську плату, яку вносять. У нашому сьогоднішньому тарифному плані від Vodafone з цим все в порядку. Ось пакет послуг, який в нього входить:

  • Високошвидкісний мобільний інтернет – двадцять гігабайтів на місяць.
  • Сімсот хвилин дзвінків по всій території України, включаючи не тільки мобільні, але і стаціонарні номери міського зв’язку – наприклад, телефони державних організацій.
  • Можливість обміняти цей пакет в сімсот хвилин на повний безліміт всередині мережі мобільного оператора і триста хвилин дзвінків на інші мобільні і стаціонарні номери по всій Україні.

Тарифний план називається «Vodafone SuperNet Turbo». Абонентська плата в ньому становить сто гривень на місяць. Зауважимо, що це «верхня межа», умовна межа, до якої тарифний план ще можна, хоча, можливо, і з натяжкою, вважати соціальним. Але при цьому в більш дешевих соціальних тарифах від інших операторів за умовні 60-80 гривень ви будете отримувати набагато менше переваг.

Як ми писали раніше, нещодавно оператор Vodafone запустив прекрасну акцію, в рамках якої зробив безкоштовною послугу Online Pass, а також залишив в силі стару акцію Video Pass. Завдяки цьому тепер будуть безлімітними як месенджери і соціальні мережі, так і YouTube та інші відеосервіси. Мабуть, ці послуги ще ніколи не були такими вигідними і доступними для найширшого числа абонентів другого мобільного оператора в нашій країні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

У абонентов Киевстар появился «Бесплатный день»: детали

В минуле

Vodafone запустил тариф с 20 Гб интернета за три гривны в день

В майбутнє

Також буде цікаво