Київстар

Київстар почне брати 10 копійок за кожен мегабайт трафіку

Починаючи з двадцять першого числа Київстар вводить особливу окрему тарифікацію послуг, призначену для абонентів передоплати. Зокрема, мегабайт трафіку мобільного інтернету буде коштувати десять копійок. В цілому всі послуги, включаючи, наприклад, інтернет, дзвінки на міські номери, інтернет, СМС-повідомлення, будуть тарифікуватися окремо на той випадок, якщо у вас немає грошей на рахунку.


Ціни на послуги оператора окремо

В першу чергу, ми вважаємо своїм обов’язком заспокоїти абонентів, які вже в паніці кинулися рахувати, скільки грошей доведеться витратити на хоча б десять гігабайтів інтернету. Особлива тарифікація стосується тільки тих випадків, коли у вас недостатньо грошей на рахунку, щоб оплатити черговий пакет послуг. У всіх інших випадках нічого не зміниться.

У випадках же, коли ви потрапляєте під дію особливих послуг, ціни будуть наступними:

  • Вихідні СМС-повідомлення на всі мережі в межах України – одна гривня за штуку.
  • Вихідні СМС-повідомлення на закордонні номери – три гривні за штуку.
  • Дзвінки на мережі фіксованого стаціонарного зв’язку по всій території країни, а також на номери з кодами на кшталт 092 і 094 – 1 гривня 50 копійок за хвилину.
  • Доступ до Інтернету – десять копійок за мегабайт.
  • Вихідні MMS-повідомлення в мережі Київстар – одна гривня за штуку.

Звертаємо увагу, що такі тарифи будуть діяти протягом усього дня з моменту використання послуг, навіть якщо абоненти поповнили свій рахунок і у них достатньо коштів для замовлення пакету послуг згідно стандартних умов.

Як ми писали раніше, Київстар та Vodafone вирішили обміняти старі смартфони своїх абонентів. Основні вимоги до телефонів, що підлягають обміну, однакові у всіх операторів мобільного зв’язку. Занадто старий телефон обміняти не можна – йому не повинно бути більше п’яти або шести років. Також телефон не повинен носити слідів значних пошкоджень. Нарешті, що цілком логічно, він повинен бути робочим, чи не заблокованим, до нього не повинні бути прив’язані ніякі паролі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Back to top button