VodafoneКиївстар

Київстар і Vodafone вирішили обміняти старі смартфони своїх абонентів

Обговорення

Всі основні оператори мобільного зв’язку в нашій країні, включаючи Київстар і Vodafone, обмінюють старі смартфони своїх абонентів. Більше немає потреби збирати у себе вдома величезну кількість непотрібних телефонів або ж намагатися продати їх самостійно на умовному olx, ризикуючи нарватися на шахраїв.


Основні правила обміну смартфонів

Основні вимоги до телефонів, що підлягають обміну, однакові у всіх операторів мобільного зв’язку. Занадто старий телефон обміняти не можна – йому не повинно бути більше п’яти або шести років. Також телефон не повинен носити слідів значних пошкоджень. Нарешті, що цілком логічно, він повинен бути робочим, не заблокованим, до нього не повинні бути прив’язані ніякі паролі.

Якщо ваш телефон відповідає даним вимогам, можна починати безпосередньо обмін. Для початку загляньте на офіційний сайт оператора, чию ретейлингову мережу ви вибрали для проведення обміну. У відповідному розділі ви можете дізнатися приблизну ціну вашого смартфона, а також прицінитися до нового. Виходите з того, що ціна старого смартфона віднімається з ціни нового.

Остаточний обмін відбувається в магазині. Вам знадобляться паспорт та ідентифікаційний код, щоб підписати договір обміну. Вартість старого смартфона ви можете використовувати, наприклад, в якості першого внеску при оформленні розстрочки або кредиту, або ж просто доплатити невелику ціну і взяти новий без всяких кредитів.

Як ми писали раніше, Київстар запустив цікаву акцію, яка буде дійсна з 15 жовтня по 31 грудня включно. Умови її прості: абоненти Київстар зможуть протягом одного дня на тиждень отримувати безлімітний мобільний інтернет і безлімітні дзвінки в мережі оператора, навіть якщо на рахунку у них зовсім немає грошей. Бути на зв’язку, що не поповнюючи рахунок, дуже важливо для багатьох людей. Адже іноді можна забути його поповнити, пропустивши СМС про чергове списання коштів. Бувають також ситуації, коли українці, наприклад, вставляють за кордоном іншу картку, а потім повертаються в Україну і не можуть зателефонувати або зайти в інтернет з кордону, тому що, поки вони були за кордоном, у них закінчився пакет послуг.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новый мобильный оператор запустил по всей Украине тариф за 50 гривен в месяц

В минуле

Киевстар и Vodafone решили обменять старые смартфоны своих абонентов

В майбутнє

Також буде цікаво