Вистачить на всіх: lifecell запустив послугу, про яку просили українці

Зараз на головній

Нещодавно оператор lifecell запустив послугу, про яку давно просили українці. Вона стосується можливості використовувати пакет інтернету на різних пристроях, не переставляючи для цього свою сім-карту туди-сюди.


Як підключити нову послугу і користуватися нею

Нова послуга називається «МультіSIM Інтернет», вона дозволяє використовувати свій трафік на декількох пристроях, наприклад, одночасно на смартфоні, планшеті та ноутбуці. Ви будете керувати послугою і оплачувати по одному номеру, але сім-карти будуть різні. Щоб почати користуватися послугою, вам слід придбати стартовий пакет «Універсальний» в будь-якому магазині lifecell або ж використати іншу SIM-карту lifecell, яка обслуговується на основі усного договору. Як тільки ви підключите послугу, ноутбук і планшет почнуть використовувати ваш інтернет-пакет.

Підключається послуга комбінацією * 144 #. Після того, як з основної лінії 380ZZZZZZZZZ надійде запрошення на підключення, дайте згоду на нього зі своєю другою лінії відправленням SMS з цифрою 1 на короткий номер 4414 або через меню * 144 #.

Як ми писали раніше, Lifecell під час карантину запустив послугу, яка дозволяла користувачам провести дистанційну заміну SIM-карти. Незважаючи на те, що вона виявилася досить популярною, її визнали дуже небезпечною, і недавно прийняли рішення закрити. Тепер для заміни картки, як і раніше, необхідно відвідати офіційний магазин оператора. Популярність послуги була пов’язана, звичайно, з пандемією уханьского коронавіруса COVID-19. Проте, нею часто користувалися, крім звичайних громадян, всілякі шахраї. Вони крали персональні дані з різних джерел, не обов’язково пов’язаних з мобільним оператором, і потім отримували доступ до сім-карті. Це давало їм можливість, скажімо, викрадати паролі, прив’язані до номера телефону.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей