Vodafone

Vodafone назвав смартфони, за які найбільше переживають користувачі

Обговорення
The logo of mobile phone network Vodafone is displayed on the screen of a smartphone. (Photo by Dominic Lipinski/PA Images via Getty Images)

Оператор Vodafone підвів попередні підсумки, що стосуються страхування мобільних телефонів. Названо смартфони, через які користувачі найбільше переживають і найбільш часто страхують, а також основні способи, за допомогою яких українці «гублять» свої телефони.


Які страхові випадки найчастіше трапляються з українцями?

Згідно зі статистикою, найпопулярнішими смартфонами, які українці страхують, є Xiaomi Redmi Note 8T, Samsung Galaxy моделей A10, A30 і A51, а також Apple iPhone XS. Найчастіше за страховою сумою звертаються люди, які розбили свій телефон: 73% звернень були саме з приводу механічних пошкоджень телефону. Ще дванадцять відсотків користувачів свої телефони втопили. Причиною 13% страхових випадків стала гарантійна поломка. Тільки 2% смартфонів були вкрадені.

Найбільш поширеним видом поломки став розбитий екран – всього 45% випадків. Це, до речі, всесвітній «тренд» – кожен другий користувач смартфона в світі хоч раз, але розбивав екран. У половині випадків екран смартфона розбивається при випадковому випаданні з рук. У 32% випадків він випадає з кишені, ще в 27% – падає з колін при вставанні. А ось кидають гаджети, скажімо, неабияк розлютившись, всього в п’яти відсотках випадків. 23% власників смартфонів продовжують використовувати свої гаджети, незважаючи на те, що у них розбитий екран. Близько 42% користувачів повідомили, що саме висока вартість заміни скла не дає їм замінити екран.

Як ми писали раніше, оператор Vodafone вирішив продовжити безліміт на YouTube і безкоштовну підписку на YouTube Premium аж до кінця зими – 28 лютого 2021 року. Як і раніше, ця акція активується заодно з послугою Vodafone Video PASS. Акція “YouTube без перерв” діє для всіх абонентів Водафон незалежно від форми обслуговування. Поширюється підписка абсолютно на всі пристрої, з яких можна переглядати YouTube. Це телевізори, браузери, планшети і, звичайно, смартфони. Після підключення Video Pass ви відразу ж отримуєте безліміт. Він буде діяти протягом чотирьох місяців, по закінченню яких ви отримаєте пропозицію продовжити дію YouTube Premium і Video PASS вже на звичайних – платних – підставах. З п’ятого місяця діятиме вже звичайна тарифікація даних послуг

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар заявил о времени запуска 5G для своих абонентов

В минуле

Vodafone назвал смартфоны, из-за которых больше всего переживают пользователи

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle