Київстар

Київстар заявив про час запуску 5G для своїх абонентів

Обговорення

Компанія «Київстар» назвала терміни запуску 5G-мереж для своїх абонентів, які вважає доцільними. Мережі п’ятого покоління, згідно з повідомленням Олександра Комарова, президента компанії, будуть запущені в 2022-2023 роках. Президент сумнівається в доцільності запуску даних мереж протягом 2021 року – нагадаємо, що найчастіше саме цей термін фігурував у заявах для преси.


Чому дані терміни вважаються доцільними?

Комаров наголосив, що в своїх розрахунках спирається на деякі основні чинники. Для того, щоб запускати інтернет-мережі п’ятого покоління в повноцінну експлуатацію, необхідно орієнтуватися на два основні показники. Перший з них – це проникнення пристроїв, які підтримують дану технологію, у широкі верстви українського населення. Другий – досягнення 4G-хотспотами межі утилізації ємності і швидкості.

Президент компанії «Київстар» також назвав 2021-2022 роки, про які найчастіше говорять чиновники, занадто ранньою датою. Більш оптимальною, за його словами, датою є 2023 рік або, принаймні, кінець 2022. При цьому також необхідно ще як мінімум звільнити спектр, тому що багато компаній сидять на необхідних частотах і не бажають віддавати їх державному регулятору.

 

Як ми писали раніше, Київстар запустив новий тариф за 1200 гривень на місяць. За вартість в 1200 гривень ви можете отримати повний набір послуг від Київстар, які зазвичай надаються окремо в пакетах мобільного зв’язку, телебачення і домашнього інтернету. Даний тарифний план називається Smart Business +. Він відноситься до контрактних тарифних планів, і отже, пропонує всі їхні переваги. У їх числі – можливість оплачувати послуги постфактум, можливість тримати у себе на особовому рахунку кілька номерів і багато іншого. Щоб підключити його, зверніться в офіційний магазин Київстар. Ви також можете скористатися послугою «Міграція».

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо ігри з PS4, які не будуть працювати на PS5

В минуле

Киевстар заявил о времени запуска 5G для своих абонентов

В майбутнє

Також буде цікаво