Бізнес та акції

ПриватБанк почав повертати деякі платежі на картки

Обговорення
Приват

ПриватБанк почав повертати на картки деякі платежі. Йдеться про гроші, які батьки абітурієнтів заплатили за пробне ЗНО, яке так і не було проведено в цьому році через пандемію уханьского коронавіруса COVID-19. Про це повідомило Міністерство фінансів України. Згідно зі статистикою, станом на перше жовтня поточного року ПриватБанк спільно з Міністерством освіти і науки України повернув гроші за непроведення ЗНО 149 611 учасникам.


Кому будуть повернуті гроші

На даний момент повернуто вже 69,9% від загальної суми, яку повинні повернути батькам випускників. Згідно зі статистикою, дана сума становить 36 688 000 гривень. Загальна сума становить 52 450 000 гривень. Як повідомляє Міністерство фінансів, кошти для повернення за пробне ЗНО були взяті з Фонду боротьби з COVID-19 для 218 663 учасників. Відповідне розпорядження було віддано Президентом України Володимиром Зеленським. Він вимагає повернути гроші всім абітурієнтам.

Кожен предмет обійшовся батькам у 145 гривень. Велику частину цих коштів – приблизно вісімдесят п’ять відсотків – було витрачено на друк спеціальних зошитів, призначених для проведення тестування, тобто держава практично нічого не запрацювало. Як повідомляє Міністерство освіти, з усієї кількості абітурієнтів 107 000 мали власні банківські картки в ПриватБанку, і ще 111 000 або вже оформили, або оформляють карти в даний момент. У відомстві нагадали, що програма повернення грошей буде діяти до 1 грудня поточного року.

Як ми писали раніше, клієнти Приватбанку отримали переваги в додатку Дія. Зокрема, тепер вони можуть ідентифікуватися в ньому за допомогою всього пари кліків, завдяки всебічній підтримці, наданій банком цьому додатку. Щоб актуалізувати свої дані в ПриватБанку, вам буде досить просто відкрити необхідний документ в додатку «Дія», після чого перегорнути до штрих-коду. Потім менеджер банку сканує його, і програма автоматично запросить дозвіл, сформувавши цифрову копію документа і передавши її банку. Зауважимо, що в свій час ПриватБанк був першим банком нашої країни, оцифрований дані клієнтів, так що йому не звикати бути на «передньому фронті» прогресу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

У мережі з’явився шахрайський додаток Privat24

В минуле

ПриватБанк начал возвращать некоторые платежи на карты

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle