Vodafone

1200 гривень за безліміт: новий тариф Vodafone

Обговорення

Контрактні тарифні плани – це окрема сфера мобільних послуг, які пропонують користувачам ряд переваг. Одне і найголовніше з них – можливість оплачувати послуги по частинах. Також багато хто оцінить по достоїнству іншу корисну особливість – можливість тримати на одному особовому рахунку кілька сім-карт і таким чином забезпечити послугами не тільки себе, але і ще кілька людей, скажімо, всю сім’ю або групу підлеглих на роботі. До контрактних відносяться декілька тарифів від різних операторів, в тому числі недавній тариф від Vodafone, що пропонує безліміт за 1200 гривень.


Що можна отримати за рекордну ціну?

Ціна в 1200 гривень на місяць може здатися великою, але слід пам’ятати про те, що ви можете «посадити» на цей тарифний план до п’яти чоловік. Всі вони будуть в рамках даного тарифу отримувати такі переваги:

  • Повністю безлімітні дзвінки в корпоративній групі.
  • Повністю безлімітні дзвінки всередині мережі Vodafone.
  • Повністю безлімітний інтернет.
  • П’ять тисяч хвилин дзвінків на номери інших операторів.
  • Двісті хвилин закордонних дзвінків в тридцять країн.

Тарифний план називається Red Business Ultra VIP. Ви можете підключити його в будь-якому офіційному магазині Vodafone так само, як і будь-який інший контрактний тарифний план, для чого необхідно спочатку підписати договір.

Як ми писали раніше, нещодавно оператор Vodafone зробив месенджери безкоштовними для своїх абонентів в рамках своєї нової акції. Якщо попередня поширювалася на Video Pass, то дана акція поширюється на послугу Online Pass, яка дозволяє отримати безлімітний трафік на додатки, які використовуються для спілкування. При підключенні послуги трафік зписуватися більше не буде. У послугу входить месседжінг, як текстовими, так і графічними зображеннями, в таких додатках, як Viber, Telegram, WhatsApp, Hangouts, WeChat, Skype, Zoom, Google Classroom, а також аудіо- та відеодзвінки в Zoom, Viber, WhatsApp, Skype, Skype for business, Hangouts, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat, FaceTime.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Украине подешевеет мобильная связь

В минуле

1200 гривен за безлимит: новый тариф Vodafone

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle