Київстар

Київстар запустив абсолютно новий безліміт за 5 гривень в день

Обговорення

Київстар запустив новий тарифний план, який містить безліч прекрасних пропозицій, в тому числі величезну кількість безлімітів. При цьому платити в ньому треба трохи більше п’яти гривень в день. Що це за відмінний тарифний план? Давайте ж подивимося більш детально!


Що пропонує новий тариф від Київстар

Новий тарифний план від оператора пропонує десять гігабайтів мобільного інтернету і тисячу хвилин на дзвінки на будь-які телефонні номери в Україні, включаючи стаціонарні. Він порадує тих, хто користується соціальними мережами, грає в онлайн-ігри або слухає багато музики. Справа в тому, що понад сорок різних сервісів і онлайн-ігри не тарифікуються в рамках даного тарифного плану. До них відносяться:

  • Instagram
  • Facebook
  • TikTok
  • Youtube Music
  • Apple Music
  • Spotify
  • Minecraft

Повний список ви можете подивитися на офіційному сайті оператора, на сторінці, присвяченій цього тарифного плану. У нього також є ще одна цікава перевага, а саме – по завершенні чотирьох тижнів невикористані мегабайти НЕ згорають, а переносяться в наступний місяць. Це дозволить вам накопичувати значну кількість інтернету.

Тарифний план, про який йде мова, називається «LOVE». Абонентська плата в ньому становить лише сто п’ятдесят гривень на місяць. Підключити його можна за допомогою програми «Мій Київстар», через короткий номер 477, або ж фірмових магазинах Київстар.

Як ми писали раніше, Київстар вирішив пересадити на таксі своїх абонентів, запустивши нову цікаву акцію. Тепер при поїздці на таксі 838 ви зможете, сплативши її з мобільного рахунку, отримати п’ятивідсотковий кешбек. Акція діє аж до 21 жовтня. Послуга буде доступна всім без винятку абонентам Київстар, які живуть або просто тимчасово відвідують двадцять два міста нашої країни, де доступна служба таксі 838. Для того, щоб нею скористатися, вам необхідно відразу при замовленні по номеру 838 повідомити диспетчеру, що ви збираєтеся оплачувати поїздку через мобільний рахунок оператора, сервісом «Смарт-гроші». Потім вам потрібно буде отримати СМС з кодом для підтвердження платежу і підтвердити його. Після закінчення поїздки вам буде зарахований кешбек – п’ять відсотків від вартості поїздки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Українці зможуть відкривати картки в ПриватБанку і Ощадбанку по-новому

В минуле

Киевстар запустил абсолютно новый безлимит за 5 гривен в день

В майбутнє

Також буде цікаво