Без рубрики

Українці зможуть відкривати картки в ПриватБанку і Ощадбанку по-новому

Обговорення
ПриватБанк

Українські банки «Ощадбанк» і «ПриватБанк» пропонують всім бажаючим відкрити рахунок без надання своїх фізичних документів. Тепер відкриття можна робити через державний додаток «Дія», в якому можна зробити цифрову ідентифікацію клієнта.


Дану можливість надав Національний банк України, спростивши процедуру ідентифікації клієнта великих банків. Сенс в тому, що для розпізнавання особистості людини буде використовуватися цифрова копія її документів, яка тепер зберігається в додатку «Дія». Для цього клієнт повинен дати згоду на реєстрацію його даних в програмі, а також створення особистого кабінету. Після цього він отримає доступ до цифрової копії документів, які зберігаються в державних базах даних, і надасть їх банківському співробітнику. Після цього відбудеться перевірка біометричних даних людини, щоб переконатися в тому, що відвідувач є власником документів, після чого можна починати процедуру відкриття рахунку.

Приложение «Дія»

В даному випадку не потрібно надавати код, а також паспорт, щоб ідентифікуватися. Згідно із задумом авторів проекту, даний перелік дій дозволить скоротити час обслуговування, так як співробітнику банку не доведеться возитися з ксерокопіями документів.

Також варто відзначити, що в мобільному додатку «Дія» можна провести безліч інших процедур, пов’язаних із соціальним життям людини. Зокрема, через цю програму можна оформити різні варіанти соціальної допомоги. Це робиться швидко, проте програма буде автоматично порівнювати свідчення користувача з численними документами, які зберігаються в цифрових базах. Якщо з’ясується, що прохач обманом намагається отримати допомогу, то він нічого не отримає.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

5G йде в Україну: терміни запуску надшвидкого інтернету

В минуле

Київстар запустив абсолютно новий безліміт за 5 гривень в день

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle