Softnews

Клієнти Приватбанку отримали переваги в додатку Дія

Обговорення

Клієнти ПриватБанку отримали ряд переваг у використанні програми «Дія». Зокрема, тепер вони можуть ідентифікуватися в ньому за допомогою всього пари кліків, завдяки всебічній підтримці, наданій банком цьому додатку.


Покращення для користувачів банку

Нещодавно Мінціфри представило нову технологію шеринга документів. Тепер користувачі можуть авторизуватися в додатку «Дія» за допомогою одного кліка. Також вони можуть сформувати необхідний для банку електронний пакет документів за допомогою програми і знову-таки скинути його через один клік. Нічого везти більше не потрібно.

Щоб актуалізувати свої дані в ПриватБанку, вам буде достатньо просто відкрити необхідний документ в додатку «Дія», після чого перегорнути до штрих-коду. Потім менеджер банку відсканує його, і програма автоматично запросить дозвіл, сформувавши цифрову копію документа і передавши її банку. Зауважимо, що в свій час ПриватБанк був першим банком нашої країни, оцифрований дані клієнтів, так що йому не звикати бути на «передньому фронті» прогресу.

Як ми писали раніше, ПриватБанк вирішив розіграти автомобіль серед своїх клієнтів. Як взяти участь? Для цього вам необхідно виконати декілька простих дій. Зареєструйтеся на сайті банку, відправте або отримайте не менше трьох міжнародних переказів на загальну суму від п’ятисот доларів або еквівалентну за допомогою карти Visa. Потім переконайтеся, що ви зробили не менше п’ятнадцяти транзакцій в магазинах або Інтернеті за допомогою даної карти, щоб підвищити свої шанси на виграш. Google Pay і Apple Pay теж вважаються. Участь у цій програмі беруть всі без винятку різновиди термінових грошових переказів та міжнародних платежів, які ви можете отримувати або відправляти за допомогою рахунків ПриватБанку. Призом для переможця акції стане прекрасний автомобіль Kia Xceed.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар ограничил мобильный интернет для всех пользователей

В минуле

Клиенты Приватбанка получили преимущества в приложение Дія

В майбутнє

Також буде цікаво